Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ultimul film vazut

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ultimul film vazut

In thread-ul acesta se vor respecta strict urmatoarele reguli: Pentru comentarea pe larg a unui anumit film va rugam sa deschideti un thread separat. De asemenea, orice film trebuie intotdeauna notat cu o nota de la 0 la 10, pe cat posibil urmand scara de notare propusa mai jos iar fiecare nota trebuie insotita de un comentariu care sa o justifice. Comentariile trebuie sa aiba un minim de continut - nu se accepta postari de genul "Marfa", "Nashpa", "Fara cuvinte" si asa mai departe.

Note
    10 - perfect
    9 - extraordinar
    8 - foarte bun (mi-a placut foarte mult, sau exceleaza din anumite puncte de vedere)
    7 - bun (mi-a placut fara rezerve)
    6 - decent (a avut si parti care mi-au placut, sau mi-a placut, dar a avut si parti care m-au deranjat)
    5 - asa-si-asa
    4 - prost
    3 - foarte prost

Ultimul film vazut Predators 2010 un film din genul Sci-Fi, Actiune, destul de bun filmul, ii dau nota 7

Comentariu

Fara suparare dar aprecierile alea de la 0 la 10 nu sunt destul de exacte. De exemplu , bun la mine poate fi perfect la alti.
      Oricum , ultimul film "Printul Persiei " , ii dau nota 6 . Multe scene trase de par , dar am urmarit poveste asa per ansamblu.
      sigpic

Comentariu

in ultimu timp mi am luat ochelari 3d si m am dat pe filme d astea..dintre toate Journey to the center of the earth a fost de departe cel mai bun...ii dau un 9 pentru efectele 3d, povestea in sine e de vreo 5...
        ca filme normale, dau un 10 pentru paranormal activity, singuru horror care m a facut sa nu dorm doua saptamani si sa mi fie frica de orice colt intunecat
        sigpic

Comentariu

Chestia cu 3D , au laudat-o si niste amici de-ai mei . Personal inca nu am avut ocazia sa o testez . Dar intentionez asa in viitorul fff apropiat.
          sigpic

Comentariu

Ultimul film vazut "Vampire suck'',o parodie a filmelor cu vampiri.

Comentariu

Apropo de vampiri, am vazut ieri filmul :Twilight-Eclipse.
              Ii dau nota 7.
              sigpic

Comentariu

Hai mah Florine te credeam om serios...te ai uitat la Twilight poate un 7 pe scara penibilului
                sigpic

Comentariu

Ha ha , defapt imi placeau cum sunt realizati lupi aia.
                  sigpic

Comentariu

utlimul film vazut...care m-a si impresionat...VOLKODAV-clanul luplor...marfa rau
                    Niciodata sa nu rulezi cu o viteza mai mare decat ingerul tau pazitor poate sa zboare...!!!

Comentariu

Ultimul film vazut a fost "I Spit On Your Grave" 2010, putin cam violent dar celor care le place genul asta de filme or sa fie incantati, merita vazut.
                      Cand prostul e la locul lui, nu ma deranjeaza, ma deranjeaza numai atunci cand e la locul altuia.

Comentariu

Iron man 2 si Guliver in tara minunilor
                        I don`t drive fast, I just fly low!
                        DDK Photography
                        sigpic

Comentariu

Ultimile doua filme vazute au fost:Step Up 3D(2010) si Streetdance 3D(2010)
                          Note pentru muzica si dansuri 10 ,pentru poveste 7
                          Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

sigpic

Comentariu

Imi place seria Scary Movie 1,2,3
                            Chiar acum pe PRO TV are Scary Movie 3, merita chiar si revazut.

Comentariu

Season of the witch - incepe interesant si se termina lamentabil
                              Miturile in care credem au tendinta de a deveni realitate

Comentariu

Procesare...
                              X