Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

4TuningFEST 2012 - 12-14 Octombrie 2012 - Exporom

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • 4TuningFEST 2012 - 12-14 Octombrie 2012 - Exporom

    Cu o locație nouă pe post de “spațiu de joacă”, EXPOROM, alături de comunitatea 4Tuning, promite deschiderea unui șir de evenimente menite să reunească toți pasionații din zona auto sub sigla distracției, inovației și a show-urilor specifice.

    4TuningFEST: distracție, gălăgie, fum, culoare, pasiune, nebunie și curaj!

    Dă frâu liber imaginației, susține-ti pasiunea, arat-o lumii întregi. Noi ne alăturăm!

    La eveniment vor participa importatori si distribuitori de echipamente si dotări aftermarket, tuning, off-road, car audio si multimedia, accesorii, componente auto si moto, piese de schimb, consumabile, echipamente service auto, servicii, asociatii si cluburi de profil, companii de asigurări etc.

    4TuningFEST se desfăsoară în paralel cu salonul auto Exporom Auto Show, un adevărat spectacol de elegantă, putere si inovatie.


    Pentru mai multe detalii vizitati-ne la: www.4tuning.ro/4TuningFEST/


    Merge cineva!?
    In progress 1st 206+

  • #2
    Din motive financiare nu pot ajunge nici de data asta.

    Comentariu


    • #3
      A fost frumos galagie,fum, flacari, masini si fete frumoase cam frig si vant dar, a meritat
      In progress 1st 206+

      Comentariu


      • #4
        Si nu ai pus si tu o poza,doua acolo.

        Comentariu


        • #5
          Mie mi-a placut..am revazut prieteni vechi, mi am facut noi...a meritat
          Andreyi - ti am vazut masina acolo, mi se parea mie cunoscuta de undeva..
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Poi si bine Geo nu puteai sa treci si pe la mine sa facem cunostinta

            Ceva poze de la CNCA, daca sunt doritori postez poze si de la expo ...



            In progress 1st 206+

            Comentariu


            • #7
              Se pare c-au fost si de la noi din Craiova doua masini la sound. (Corsa verde si Golful 3 ANT din penultima poza)

              I don`t drive fast, I just fly low!
              DDK Photography
              sigpic

              Comentariu

              Procesare...
              X