Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

salut

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • salut

    va salut.Are cineva audi a6 motor 2.0 tdi 140 cp, vreau sa stiu daca are probleme motorul vreau sa-mi cumpar si eu unul si cam am dubii.multumesc frumos

  • #2
    Salut,
    Dubii.......poate la injectoare datorita motorinei "de foarte buna calitate" de la noi din tara , dar altceva nu cred sa fie probleme la un astfel de model .
    Sincer , nu am auzit sa aiba probleme majore .

    Comentariu

    Procesare...
    X