Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Avantaje-dezavantaje masina Noua vs. SH

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

@Bobo Chill- in princiupiu ar trebuii sa dam dovada de cuvinte mult mai diplomatice.
    In al doilea principiu daca este sa o luam dupa aerul din masina , oriunde s-ar fabrica, ea nu vine fix cu 0 Km asadar, posibilitatea la ceea ce ai spus tu poate fii si la un lucru nou fie el fabricatie chineza sau alte natii.
    In al treilea principiu , referitor la unele modele de masini care nu se mai fabrica , aici ai dreptate si este bine ca ai subliniat si acest aspect.

Comentariu

Adrian nu te supara daca ti-e frica de zgarieturi gropi sau mai stiu eu ce dobitoci din trafic poti sa-ti iei tanculet blindat si scapi de grijile astea..

prefer nou ..de ce sa iau sh..unu o da te proasta eu o iau de buna?

Comentariu

Sincer ?
        Am avut incident in trecut cu un TAB de armata si nici macar o zgarietura nu avea , culmea , iesise de pe un drum secundar fara sa fie dirijat de nimeni si avea si semnul STOP , insa......asta este tara noastra.
        Chiar mi-ai dat o idee , cred ca vand BMW-ul si incep sa il fabric personal.

Comentariu

Mai multe datali despre Avantaje-dezavantaje masina Noua vs. SH , taxa de poluare, impozit, rar, inmatriculare documente si taxe gasiti aici : inmatriculare auto Oradea Bihor - Acte necesare inmatriculari Bihor

Comentariu

Avantajul unei masini sh este pretul. Poti cumpara o masina buna la 30% din pretul de noua si in stare excelenta.
            Pe Mobile Cars sunt masini premium rulate (km reali !) si verificate.

Un Audi A3, 2007, 131.000km, stare excelenta, il poti cumpara la 7.300 euro neg.
            Audi A3 2.0d TDI 140 cp rulat

Comentariu

Procesare...
            X