Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Poze cu voi.

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Ba da mai ba da... am ziso in spirit de gluma

    Comentariu


    • #47
      Asta is IO! Little Alecs | Facebook ... dati add.

      Comentariu


      • #48
        Ti-am dat add .
        I don`t drive fast, I just fly low!
        DDK Photography
        sigpic

        Comentariu


        • #49
          Ok Man!

          Comentariu


          • #50
            Foarte frumoasa! De 3 luni sunt in portugalia si nu am vazut fete frumoase ca la noi in Romaniasm cunoscut fete din 14 de tari! Cele mai frumoase sunt romancele!

            Poza din masina este mai veche restul de actualitate

            Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos decat plasticele de ultima generatie

            Comentariu


            • #51
              HOp si eu nu va speriati
              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC07585.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,1 KB 
ID:	38663 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC07608fs.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	192,7 KB 
ID:	38662
              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCF2527.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	39,9 KB 
ID:	38664
              sigpic
              CONTACT:
              TEL:0726322762
              YMail!: d4n_pr0_c0n3ct3r_90@yahoo.com[/FONT][/COLOR][/SIZE]

              Comentariu


              • #52
                Banii pe jumatate de aparat =)).
                Vrea cineva sa ne batem? =))

                I don`t drive fast, I just fly low!
                DDK Photography
                sigpic

                Comentariu


                • #53
                  Deja pt ddk, asta e o alta pagina de socializare ! Si-a pus aici toate pozele de pe facebook !
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #54
                    / Mai pun cand imi mai fac in oglinda :x
                    I don`t drive fast, I just fly low!
                    DDK Photography
                    sigpic

                    Comentariu


                    • #55
                      Iauite-aici =)))))))))))))))))))))).

                      I don`t drive fast, I just fly low!
                      DDK Photography
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #56
                        pam pam
                        Fișiere atașate

                        Comentariu


                        • #57
                          Cu un prieten mai vechi..
                          Fișiere atașate
                          I don`t drive fast, I just fly low!
                          DDK Photography
                          sigpic

                          Comentariu


                          • #58
                            @DDK- esti narod rau
                            @Greku KTL- tare rau de tot hahahahahhahhahaha cum stai in a doua poza parca vroiai sa bati pe cineva

                            Comentariu


                            • #59
                              Stefan Cangri | Facebook
                              Aici puteti vedea mai multe.

                              Comentariu


                              • #60
                                sunt destul de recente...una la Vrsac(Serbia),una la Dunare
                                Fișiere atașate

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X