Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Poze cu voi.

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Ia pune si tu poze cu tine si-ti spun eu daca esti fotogenica sau nu.
    I don`t drive fast, I just fly low!
    DDK Photography
    sigpic

    Comentariu


    • #17
      n-as vrea sa depopulez siteul

      Comentariu


      • #18
        Hai, te roooooooooooog!!
        I don`t drive fast, I just fly low!
        DDK Photography
        sigpic

        Comentariu


        • #19
          Cine vrea ca Adina sa puna poze cu ea mana sus !


          O mana de la mine !
          Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
          __________________
          Gone:
          BMW E34 - 2.0 24V
          BMW E36 - 1.8
          BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
          BMW E36 Coupe - 1.8

          OPEL Calibra 2.0 16V SFI
          Opel Astra GSI
          Alfa Romeo 156
          BMW E34 Touring
          NOW: BMW E39

          Comentariu


          • #20
            Hai adina ca pun eu care sunt mai nou pe aici numai ca sa te incurajez
            Fișiere atașate

            Comentariu


            • #21
              Tu mi-ai dat add pe facebok?
              Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
              __________________
              Gone:
              BMW E34 - 2.0 24V
              BMW E36 - 1.8
              BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
              BMW E36 Coupe - 1.8

              OPEL Calibra 2.0 16V SFI
              Opel Astra GSI
              Alfa Romeo 156
              BMW E34 Touring
              NOW: BMW E39

              Comentariu


              • #22
                Postat în original de rZvBooM Vezi post
                Cine vrea ca Adina sa puna poze cu ea mana sus !


                O mana de la mine !
                O mana si de la mine. I le dau pe amandoua.
                I don`t drive fast, I just fly low!
                DDK Photography
                sigpic

                Comentariu


                • #23
                  Postat în original de rZvBooM Vezi post
                  Cine vrea ca Adina sa puna poze cu ea mana sus !


                  O mana de la mine !
                  Mai daca fata/femeia nu vrea, nu putem noi sa obligam lumea.

                  Comentariu


                  • #24
                    Normal PWR, era doar un fel de gluma, sa mai destindem atmosfera
                    Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
                    __________________
                    Gone:
                    BMW E34 - 2.0 24V
                    BMW E36 - 1.8
                    BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
                    BMW E36 Coupe - 1.8

                    OPEL Calibra 2.0 16V SFI
                    Opel Astra GSI
                    Alfa Romeo 156
                    BMW E34 Touring
                    NOW: BMW E39

                    Comentariu


                    • #25
                      Postat în original de rZvBooM Vezi post
                      Tu mi-ai dat add pe facebok?
                      Cred ca da

                      Comentariu


                      • #26
                        Postat în original de DJ35DDK Vezi post
                        De ce va sfiiti sa va aratati?
                        Hai ca pun si eu o poza , desi nu am nimic recent .

                        L.E. - Adina , poti pune orice poza cu o fata , de unde te cunoastem noi pe tine .... si asa "linistesti" spiritele .

                        sigpic

                        Comentariu


                        • #27
                          Ma nu ii da idei, ca poate pune vreo poza deaia hot si nu mai scapa de noi..mine .
                          I don`t drive fast, I just fly low!
                          DDK Photography
                          sigpic

                          Comentariu


                          • #28
                            DDK-ule , trebuia sa te faci medium , ca mi-ai ghicit gandurile .
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #29
                              =)))) Poate am fost medium intr-o alta viata .
                              I don`t drive fast, I just fly low!
                              DDK Photography
                              sigpic

                              Comentariu


                              • #30
                                @Sailor- aici erai in repaus , ce bine era .....liniste , pace ....... imi place poza , rustica.......
                                @DDK-ul - intrasi in actiune? nu te lasa......da cu blitul mai repede , hai cu poza aceea de la avatar cu aparatul in ochii.

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X