Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce ati face daca ati mai avea numai 60 min de trait ?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ce ati face daca ati mai avea numai 60 min de trait ?

Ce ati face in situatia asta ? Ati astepta ? Ati citi ? Ati face sex ? Ati merge la biseria ? V-ati plimba cu masina ?
    sigpic

Mi-as trai ultimele minute intens din toate punctele de vedere

Comentariu

Cu siguranta le-as petrece in compania unei persoane ffff importante din viata mea. Cred ca defapt am raspuns la a patra intrebare , exceptand cea din titlu bineanteles.
      sigpic

Comentariu

Daca asa mai avea 60 min de trait,in primele 30 de min mi-as suna toti prietenii iar restul le-as petrece cu persoana iubita daca ar fi cu mine.

Comentariu

As astepta, sa vad ce se intampla,poate este o farsa .

Comentariu

60 minute ? cred ca cel mai lung burnout din istorie !
            Audi A3 8L Rules !

Comentariu

as alerga masina peste tot...cu tot cu politie in spate as incalca toate regulile
              Lucrurile mici fac diferentele mari

Comentariu

Le-as petrece cu cei dragi(ai mei parinti care mi-au fost alaturi la bine si la greu), iubita mea alaturi si cel mai bun prieten. Toate astea fara sa le spun si probabil as incinge tare atmosfera ...sa fie veselie si sa ne "simtem" bine. No worryez...viata este minunata, iar moartea fratilor nu face decat sa o incoroneze! Pentru cineva care a trait frumos, moartea vine ca o eliberare.

As face si un P.S. la acest subiect. Inalt(o fi inalt) prea(o fi mult prea) sfintia(o fi sfant) sa(a le lui or fi toate astea) nene ala preotu de 90 de ani trimis la Viena sa i se salveze viata. Acuma medicii respectivi spun ca nu se poate salva si l-au trimis inapoi. Inteleg eu poate gresit insa un preot de rang inalt nu cumva la 90 de ani ar fi trebuit sa aiba gandul impacat si moartea inteleasa? Pentru ce atata strofocare? Esti bolnav de inima, ai 90 de ani esti preot si l-ai slujit(asta numai el si El stiu), pe Dumnezeu toata viata. Let it go! Arata-ne ca esti impacat...da un exemplu! Ceilalti batrani din tara de 90 de ani ce sa faca? Sa mearga si ei la Viena pentru o operatie?
                Chiptuning si Remapari DIMSPORT
                sigpic

Comentariu

Offtopic:
                  Tu crezi ca oricine se duce acolo la Viena...decat cine are banuti...si probabil acel preot a strans si el ceva in decursul anilor...oricum cum ai zis si tu...alti care traiesc dintr-o pensie de 500 ron mor pe capete si numai are cine sa-i ajute...asta e romania...si probabil nu numai aici...poate si in alte tari.

Comentariu

As face un mare credit sa las ceva bani si as lasa un bilet sa fiu incinerat
                    Spalati masinile. Arata mult mai bine curate!

Comentariu

In ultimele 60 minute doamne fereste sa nu ni se intample niciodata asa ceva prefer sa stau langa familie, iubita si sa fiu inconjurat de toti prietenii mei si de cunoscuti chiar si de pe forumuri . Si nu in ultimul rand m-as ruga la Dumnezeu sa ma aibe in paza acolo sus.

Geo alt subiect n ai gasit si tu . Ne-ai bagat in sperieti cu intrebarea asta
                      https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

Comentariu

Eu as combina tot ce ati zis voi. Persoana iubita in masina, ce a zis florin, si burnout
                        sigpic

Comentariu

sex la volan cu viteza maxima pe autostrada cu politia pe urmele mele

Comentariu

I-as fura masina cumnatului meu,este ultimul model de Vectra

Comentariu

Le`as petrece impreuna cu iubita mea ... si conducand !
                              sigpic
                              M5 E60 because life is a bitch ...
                              Detailing auto - stefiPjj

Comentariu

Procesare...
                              X