Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tu cu ce te ocupi? Poate vreodata vom avea nevoie unii de altii.

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Tu cu ce te ocupi? Poate vreodata vom avea nevoie unii de altii.

Am facut o sectiune prin care fiecare sa scrie unde lucreaza ca cine stie poate vom avea nevoie sa ne ajutam.
    https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

Trebuie sa spunem tot ?
    sigpic .

Comentariu

Da , absolut tot ! Si la sfarsit poti enumera si numerele conturilor , chiar si codurile PIN.
      sigpic

Comentariu

Doua posturi si deja caterinca offtopic..
        On: Service auto, Constanta
        sigpic

Comentariu

Suport I.T.
          Si ma pricep putin asa si la masini,in special Opel.

Comentariu

Principala activitate Finante - Fiscalitate - Contabilitate - Consultanta in aceste domenii, o parte din ele jobul oficial iar o parte in particular

Tot in particular:

- mai un xenon doua, trei (vanzari, montaj);
            - filmari & foto botezuri, aniversari copii, serbari gradinite (Craciun, Halloween, Vara, etc.), in special axat pe copii, dar nu refuz nici cele dedicate adultilor (petreceri private, nunti, cununii, etc.);
            - tot felul de lucrari vectoriale, in CorelDraw in special, cam tot ce se poate face cu acesta
            - realizez siteuri web, magazine virtuale si forumuri;
            - daca lumea cere infiintez / radiez agenti economici (SC, PFA, Ii, etc.)
            - ar mai fi dar mai las si pe altii
            sigpic .

Comentariu

Hai cicule tu cu ce te ocupi daca tot ai deschis topicul (oricum o sa avem nevoie mai ales de paste acum).

Comentariu

Onal ai fost tare )))

Am si eu o mica "ferma" de capre rasa alpina franceza. Sper ca pana la anu cu ajutorul lui Dumnezeu sa le mai inmultesc si sa fac ceva frumos. O sa ma ocup in special de vanzarea branzei si de vanzarea tapilor bineinteles nu ca sa se faca friptura . Acum depinde de fiecare daca le convine sa dea cateva sute de euro ca sa il manance e problema lui

Momentan acum caut si eu un loc de munca. Am cateva promisiuni dar nu stiu ce sa zic. Daca ma poate ajuta careva ii voi fi recunoscator

Ma mai ocup si cu asigurari de toate felurile in special la ASTRA dar mai colaborez si cu brokeri. Deci un RCA ceva unde este mai ieftin acolo il fac nu-i problema.

Multumesc!

Comentariu

)! M-ati facut sa rad cu pofta!
                  Electromecanic in devenire aici! Practic electromecanica navala!
                  Nu am inca centura neagra in mecanica dar ajung eu si acolo!
                  Fiat Barchetta MK1 Rosso Corsa

Comentariu

Salut.
                    Cadru militar!!

Comentariu

Postat în original de onal Vezi post
                      Hai cicule tu cu ce te ocupi daca tot ai deschis topicul (oricum o sa avem nevoie mai ales de paste acum).
                      De unde le scoateti baieti .
                      Am ras cu lacrimi.

Comentariu

Onal iti dau de paste un iedut rasa alpina dar la 200 euro si asta ca are doar 1 luna Mai ai nevoie ?

Comentariu

Sa ma inscriu si eu aici lucrez pe distributie Craiova - Rm.Valcea si retur pe o masina de 3,5 To, daca aveti nevoie de ceva ieftin si rapid
                          Fiat passion
                          Fiat Punto Mk*2

Comentariu

nu cicule mersi frumos

Comentariu

Postat în original de Mircea_Cta Vezi post
                              )! M-ati facut sa rad cu pofta!
                              Electromecanic in devenire aici! Practic electromecanica navala!
                              Nu am inca centura neagra in mecanica dar ajung eu si acolo!
                              Avem aceiasi meserie Mircea. Nu zice , ca in cca 4 ani o sa ai si centura neagra .

Postat în original de Christnacht Vezi post
                              Onal iti dau de paste un iedut rasa alpina dar la 200 euro si asta ca are doar 1 luna Mai ai nevoie ?
                              CIC-ule , imi poti da mie unul care nu-i rasa alpina , la 200 Ron , ce zici ? Pe aia alpini tii las tie sa-i mangai pe cornite .
                              sigpic

Comentariu

Procesare...
                              X