Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce GPS-uri folositi?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce GPS-uri folositi?

    Ce marca si model de GPS si cum se comporta ca si aparat?
    31
    Garmin
    9,68%
    3
    Mio
    35,48%
    11
    MyGuide
    0,00%
    0
    LG
    3,23%
    1
    Asus
    0,00%
    0
    Folosesc GPS-ul de pe PDA/Telefon Mobil
    35,48%
    11
    Alta marca (Mentioneaza marca)
    16,13%
    5

  • #2
    Folosesc GPS-ul de pe mobil N82, isi face treaba remarcabil, singura problema e ca nu mi vorbeste ca folosesc un soft mai diferit..da ca trasee isi face treaba.
    sigpic

    Comentariu


    • #3
      Nu folosesc GPS-ul , iar daca cumva am o drumetie de facut , sa zicem in afara tari , imprumut unul de la vreun prieten. Nu-l consider o necesitate in masina , mai ales cand mergi prin Romania .
      sigpic

      Comentariu


      • #4
        Personal folosesc gps-ul de pe PDA-ul meu, un Mio A702, care in prezent ruleaza ca soft iGO8 cu ultima versiunea de harta a romaniei din martie 2010.
        Sunt foarte multumit de el, e foarte folositor cand mergi intr-un oras nou si cauti o anume strada...ca de exemplu "jungla" din Bucuresti.

        Comentariu


        • #5
          Eu am un Tom Tom One care lucreaza multumitor...singura mea problema e harta Romaniei care nu e actualizata si nu stiu de unde sa o gasesc pusa la punct.
          Si Vis Pacem , Parabellum !!!

          Comentariu


          • #6
            Pana nu de mult am folosit un TomTom GO nu stiu cat,am fost f.multumit de el pentru ca m-a salvat de multe ori,momentan nu folosesc nici unul.
            Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

            sigpic

            Comentariu


            • #7
              iGo pe Galaxy S
              Si am un HTC G1 vechi care ma gandesc sa-l pun pe undeva in masina.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de the red passion Vezi post
                Pana nu de mult am folosit un TomTom GO nu stiu cat,am fost f.multumit de el pentru ca m-a salvat de multe ori,momentan nu folosesc nici unul.
                Upgrade GPS:Salut zilele trecute,dupa o perioada de lunga documentare,am decis sa-mi iau un alt GPS si am ales modelul TomTom Via 115.In urma testelor facute sunt f.multumit de produs.
                Caracteristici:
                Dispune de hartile a 42 de tari,este foarte eficace datorita tehnologiei IQ Routes.are 213 grame,dimensiune generoasa de 134x93x19 mm,o vizualizare a harti adegvata asta si multumita rezoluti WQVGA a displayului de 480x272 pixel,memorie interna de 4 GB (suficienta...cel vechi o avea de 2 GB),reprezentare realistica in 3 D,indica viteza legala de pe tornsonul de drum pe care ma aflu,indicatoarele,avertizari sonore de tot soiul,un agiornament de noi harti gratis in 90 de zile,gratis (perioada necunoscuta) radare fixe,mobile,trafic,etc,etc,etc.Pret in magazin cu mult mai mic decat cel afisat pe sitele TomTom.com.
                Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

                sigpic

                Comentariu


                • #9
                  Mio....
                  I don`t drive fast, I just fly low!
                  DDK Photography
                  sigpic

                  Comentariu


                  • #10
                    Mio C-720b cu MioMap si IGO 8, este excelent pacat ca bateria tine foarte putin, nici 1 ora. L-am desfacut si sper sa ii gasesc o baterie noua.
                    sigpic .

                    Comentariu


                    • #11
                      Igo8 pe mobil cu android
                      Kia Pro Ceed 1.6GSL 126cp 6MT
                      Smart Roadster 0.7T

                      Comentariu


                      • #12
                        Mio si MyGuide, IGO8 pe ambele. Totul e bine, arata semafoare si tot
                        sigpic

                        Comentariu


                        • #13
                          MIO c 520.multumit de el.
                          sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Basti77 Vezi post
                            Mio C-720b cu MioMap si IGO 8, este excelent pacat ca bateria tine foarte putin, nici 1 ora. L-am desfacut si sper sa ii gasesc o baterie noua.
                            Pai ce conteaza bateria...cand il pui la masina il conectezi la alimentarea masinii direct, eu asa fac mereu.

                            Comentariu


                            • #15
                              Eu folosesc un PDA Fujitsu-Siemens cu soft IGO,multumit de el.

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X