Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calculator RCA Astra Asigurari

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Calculator RCA Astra Asigurari

Pentru cine vrea sa-si calculeze asigurarea RCA la masina o poate face online pe site-ul Astra Asigurari,pe anul asta 2011 la ei si la Carpatica ar fi cel mai ieftin.

Calculator RCA Astra Asigurari
    Ultima editare de PWR; 03.Mar.2011, 16:01.

Misto chestia asta , bravo PWR . Ne scuteste de a mai alerga dupa informatii pe la sediile firmelor de asigurare . Poate mai faci rost de cateva link-uri si de la alte firme .
    sigpic

Comentariu

Cred ca e mai misto sa compari preturile de la toate societatile. Incercati calculator rca si vedeti diferentele de preturi in real time de la toate societatile de asigurari.

Comentariu

Daca vi se pare ca la ASTRA este mai ok va pot ajuta eu ( pentru cei din Constanta ). Lucrez in domeniu
        Putem discuta si pentru Casco, pot sa va fac o oferta buna acum depinde de fiecare la ce companie ar vrea sa-si asigure bijuteria

Sanatate !

p.s. Bineinteles va pot rezolva si cu alte companii de asigurari, unde este RCA-ul mai ieftin acolo vi-l pot face. Se rezolva

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati pe pm
        https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

Comentariu

Eu dezvolt aplicatie web service de emitere electronica pentru un broker top 5 romania, produse incluse in emiterea elctronica: RCA, PAD, FACULTATIVE LOCUINTA, CASCO, MEDICALE CALATORIE la diversi asiguratori cu oferta comparativa.

pm pentru detalii
          sigpic

Comentariu

Ne puteti oferii mai multe detalii despre aplicatia aceasta ? Vream sa stiu daca firma de brokeraj ofera un RCA ieftin, adica , mai ieftin decat la celelalte siteuri , deoarece daca preturile sunt mai mari , nu vor face o treaba buna , deoarece romanul cauta cel mai ieftin RCA.
            Daca esti curios , credema ca aici vei gasi ceva ce ai nevoie.

Comentariu

E foarte tara aplicatia asta prin care iti poti calcula pretul la asigurarea RCA.Astfel poti sa compari tarifele mai multor societati de asigurari.Felicitari cine a creat aplicatia.

Comentariu

Procesare...
              X