Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Vw Vento

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Roberto
    a răspuns
    salut, imi poti da si mie codul culorii ce ai pus'o pe masina? imi place mult ultima poza si culoarea:X. app si eu tot un vento am, super masina. sa o stapanesti sanatos! cum putem lua legatura? sunt la inceput de proiect si vreau cateva sfaturi..

Lasă un comentariu:

• vladutzzz
    a răspuns
    Depinde ce vrei sa faci cu ea ...dar tin sa iti spun ca culoarea mata e foarte pretentioasa cautati o culoare care sa iti placa tie si asa o faci sunt multe coduri de vopsea mergi te uiti dai un search pe google la culoare culorile care imi plac mie is cele de la bmw cel de laguna seca silverstone 2 de la aston e pure white care imi place ii masina ta si tu iti alegi culoarea care iti place.

Lasă un comentariu:

• cata
    a răspuns
    salutare...am si eu un vw vento visiuniu....problema e ca trebuie sa reconditionez jantele si as vrea sa schimb culoarea originala...intrebarea e ...cam ce culoare as putea sa-i dau ca sa arate cat mai bine...ajutati-ma va rog...!!!!!

Lasă un comentariu:

• vladutzzz
    a răspuns
    am si ceva poze cu interioru
    deocamdata sunt in cautare de panouri de usi din piele si niste centuri rosi de pe 20jahre

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	vw-vento-10.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	49,5 KB 
ID:	37413 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	vw-vento-9.jpg 
Mărime:	55,6 KB 
ID:	37412 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	vw-vento-8.jpg 
Mărime:	56,5 KB 
ID:	37414 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	vw-vento-11.jpg 
Mărime:	56,2 KB 
ID:	37415

Lasă un comentariu:

• rudolf.s
    a răspuns
    Am inteles. Erau doar niste idei. Oricum, masina e foarte reusita. Chiar nu se poate baga de vine. Poze cu interiorul ai?

Lasă un comentariu:

• vladutzzz
    a răspuns
    Masina a avut stopuri negre si nu aratau bine pe culoarea asta cel putin mie nu imi placeau si deaceea leam facut rosi...stopuri cu led am cautat mult si bine si nu sunt !!! grila mie mia placut asta asta am luat-o iar despre culoarea la stalpuri am primit multe sfaturi sa ii fac negri dar eu nu vreau.
    Ultima editare de PWR; 04.Feb.2011, 12:06.

Lasă un comentariu:

• rudolf.s
    a răspuns
    Foarte frumoasa masina.
    As fi ales stalpii negri si poate niste stopuri cu LED. Imi plac mult jantele. Alegere buna.
    As fi mers si pe o altfel de grila intre faruri:

Din pacate am vazut ca stopuri cu LED nu sunt pentru Vento. Cele pe NEGRU nu iti plac?

In rest felicitari pentru masina!

Lasă un comentariu:

• vladutzzz
    a răspuns
    motorul e de 1.9 td 75 de caluti deocamdata nu sunt bani sa il modific mai am una alta de facut pe masina kilometri am 140 de mi aproape cu carte service facuta la vw in germania pe ansamblu is multumit deocamdata dar sper sa apuc la bani sa reusesc sa mai fac una alta pe ea

Lasă un comentariu:

• john33exe
    a răspuns
    arata foarte bine in culoarea si cu tenta asta.

Lasă un comentariu:

• tzunny
    a răspuns
    Imi place mult cum arata. E facuta cu gust. De motor n-ai zis nimic...

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Sa o stapanesti sanatos.
    Din ce an e si cati km are in bord? se prezinta destul de bine.

Lasă un comentariu:

• THUNDER77
    a răspuns
    Da ! Superba ! Asta imi place la nebunie.......

Lasă un comentariu:

• Mano
    a răspuns
    Frumos vento cu toate ca aceast model imi aduce aminte de politia romana din perioada dinaintea erei loganului!

Lasă un comentariu:

• CT84LEU
    a răspuns
    Superb. Imi plac vento-urile. Felicitari!

Lasă un comentariu:

• vladutzzz
    a răspuns
    am cumparat si niste oglinzi sport aftermarket care nu au mai fost puse ca nu imi placea cum arata masina cu ele si am ramas la cele originale

Lasă un comentariu:

Procesare...
X