Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate 106 la 109 din 109
Like Tree44Likes

Propunere clip Supercars.Ro

Aceasta este o discutie despre Propunere clip Supercars.Ro in cadrul Supercars Promo forum, parte din categoria Comunitatea Supercars; Acum depinde ce se intelege prin masini modificate? Unora le place tuningul Hella-Stock.Adica cat se poate de original.Asta inseamna ca ...

Moderator Array
    Data înscrierii
    22.02.2011
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    361

Implicit

Acum depinde ce se intelege prin masini modificate?
    Unora le place tuningul Hella-Stock.Adica cat se poate de original.Asta inseamna ca ei nu trebuie sa faca parte din campania de promovare?

Detailing Auto Array
    Data înscrierii
    13.01.2011
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    36
    Postări
    690

Implicit

Eeee la unii tuning poate sa insemne si praguri cat vaporu spoilere cat avionu ( precizez ca am zis-o la general nu am facut referire la nimeni, sunt multi care in loc de suspensie isi micsoreaza garda cu ditamai pragurile) ) etc. Mie imi place cat mai OEM cu modificari cat mai subtile dar na fiecare cu gusturile lui
    Cangri are dreptate

Oricum masina mea nu mai vreau sa apara in vreun clip. Ori si cei din Cta ori niciunu.

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.337

Implicit

Citat Postat în original de cangri Vezi post
    Acum depinde ce se intelege prin masini modificate?
    Unora le place tuningul Hella-Stock.Adica cat se poate de original.Asta inseamna ca ei nu trebuie sa faca parte din campania de promovare?
    Au si iei dreptul normal, doar am bagat destule stock in clip, ideea era ca masini stock vezi tot timpul pe strazi iar in clipul nostru am zis sa bagam niste masini mai schimbate putin adica sa atraga cu ceva.

Moderator Array
    Data înscrierii
    12.03.2011
    Locație
    Prahova
    Vârstă
    43
    Postări
    128

Implicit

Pentru inspiratie, am dat de el din intamplare, cam asta este un clip, ceva mai mult decat poze cu un slider intre ele.

Se poate face, nu trebuie sa fi profi pentru unele filmari, trebuie putina imaginatie, putina mobilitate si nebunie (filmari in mers) si inspiratie, apoi se trece la montaj.
    Clipul:

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •