Pagina 4 din 8 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul
Rezultate 46 la 60 din 109
Like Tree44Likes

Propunere clip Supercars.Ro

Aceasta este o discutie despre Propunere clip Supercars.Ro in cadrul Supercars Promo forum, parte din categoria Comunitatea Supercars; Pai inca nu e finalizat. A fost facut doar asa ca sa ne dam cu parerea E ok, masini sa ...

Detailing Auto Array
    Data înscrierii
    13.01.2011
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    36
    Postări
    690

Implicit

Pai inca nu e finalizat. A fost facut doar asa ca sa ne dam cu parerea

E ok, masini sa fie in rest nu mai conteaza

Peugeot Driver Array
    Data înscrierii
    13.03.2011
    Locație
    Ploiesti via Baicoi
    Vârstă
    30
    Postări
    476

Implicit

@speed - La cate masini sunt pe forum apar cam putine in video-ul meu! Este adevarat! In primul rand ia in considerare ca este un teaser, adica un video scurt care este menit sa atraga privirile si sa tina lumea in suspans pentru clipul original cel care sa te faca atat de interesat incat sa accesezi forumul si sa vezi despre ce e vorba.
    Pe de alta parte este adevarat faptul ca sunt o multe masini prezentate pe forum, ok eu am lansat acest topic tocmai pentru a atrage atentia membrilor si am cerut sa se posteze poze pentru cine doreste sa participe la derularea clipului. Nu oblig pe nimeni sa ia parte la aceasta chestie, poate daca din multimea de masini nu au postat decat cativa poze inseamna ca numai ei sunt interesati si numai cu ei "lucrez" pentru moment.
    In cazul in care nu voi obtine suficient "material" pentru video asa cum am mai spus si mai sus voi lua eu de pe topicurile de prezentare ale masinilor
    In progress 1st 206+

Detailing Auto Array
    Data înscrierii
    13.01.2011
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    36
    Postări
    690

Implicit

Sau daca nu cel mai bine sa se mai astepte pana in primavara ca toata lumea sa aibe masinile pregatite ( vb de cei care termina cu modificarile ). Sa iasa ceva frumos, sa nu ne grabim

Senior Member Array
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Tg-Jiu-Craiova
    Postări
    455

Implicit

Ai dreptate Christnacht.
    Andrei baga te rog id meu sa vorbesc ceva cu tine
    robert_sry

Peugeot Driver Array
    Data înscrierii
    13.03.2011
    Locație
    Ploiesti via Baicoi
    Vârstă
    30
    Postări
    476

Implicit

Nu ma grabesc am estimat undeva la 2 luni acest proiect, deci pe la sfarsitul lui martie ma voi apuca de bricolat pozele
    In progress 1st 206+

Detailing Auto Array
    Data înscrierii
    13.01.2011
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    36
    Postări
    690

Implicit

Bun asa

Junior Member Array
    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    Craiova, Romania
    Vârstă
    28
    Postări
    99

Implicit

Un mare PLUS pentru melodie, imi place ! Pana acum chiar e frumos !
    Sa vedem ce o sa iasa !

SLAMMED DACIA LOGAN
    STACE|WORKS ROMANIA

Super Moderator Array
    Data înscrierii
    28.02.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    40
    Postări
    1.690
    Blog Entries
    1

Implicit

Cum au zis si colegii nostrii , totul este la inceput.
    Acum depinde de voi cine doreste si cine nu doreste sa apara masina in clip.
    Eu zic sa il sprijinim cu tot ce este posibil.
    Nu costa nimic si nu este o pierdere de timp prea mare.
    Referitor la unele masini care nu sunt prezente in clipul realizat , nu ar trebuii sa fie suparare , precum zice si Christnacht este doar un clip de inceput care este menit sa atraga atentia si sa tina lumea in suspans ( n.r. Andraey ) si cred ca nu se va rezuma la un anumit model sau marca ( mi-am dat seama din nenumarate pareri si posturi ca Andraey nu face abstractie de marca sau model ).
    Asadar si prin urmare eu unul il voi sprijini pe Andraey cu tot ce este posibil ( invitatii prin pm si telefoane utilizatorilor cunoscuti , acesta este si raspunsul multor user-i de a pune poze si filmari cu munca si investitia de pana acum in masinile lor ) pentru a realiza un clip frumos .

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.337

Implicit

Si in clip sa apara doar fotografii la o calitate buna si sa aiba o dimensiune de minim 1024x768.

Junior Member Array
    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    Craiova, Romania
    Vârstă
    28
    Postări
    99

Implicit

eu i-as ruga pe cei care se supara ca nu le apar masinile in video, sa nu exteriorizeze supararea ci mai bine sa-si faca masinile in asa fel incat sa poate cineva sa le puna intr-un video care e menit sa atraga mai multi vizitatori/utilizatori pe un forum. Deci calitatea masinilor din video trebuie urmarita pentru ca nu cred ca atrage pe cineva un Logan stock

SLAMMED DACIA LOGAN
    STACE|WORKS ROMANIA

Detailing Auto Array
    Data înscrierii
    13.01.2011
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    36
    Postări
    690

Implicit

A mea nu stiu daca o sa apara in acest clip deoarece n-am modificari vizibile. La mine este ceva " rally style " . Modificarile se simt nu poti sa le vezi, asta in afara de jante si o suspensie aruncata pe masina.
    Acum voi hotarati daca este buna de movie mie imi este indiferent. Nu plange daca nu e vedeta, plang eu ca momentan n-am cascaval sa continui ce am in cap dar usor usor se vor rezolva toate

Junior Member Array
    Data înscrierii
    10.03.2011
    Locație
    Craiova, Romania
    Vârstă
    28
    Postări
    99

Implicit

Sper ca ce am zis eu sa nu fie perceput ca o jignire... E doar o parere. Ca un magazin, trebuie sa isi faca reclama la marfa de calitate...

SLAMMED DACIA LOGAN
    STACE|WORKS ROMANIA

Detailing Auto Array
    Data înscrierii
    13.01.2011
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    36
    Postări
    690

Implicit

Stai linistit, nu cred ca ai jignit pe nimeni. Fiecare are dreptul la o opinie
    La finalizarea acestui videoclip vreau sa vad strict numai masini modificate ( si nu numai eu ci cred ca toti vream acelasi lucru, toti membrii acestui forum ) nu sa se scape masini stock prin videoclip. Vreau sa fie o placere cand ma voi uita la videoclip . Sa vad numai masini mumoase

Peugeot Driver Array
    Data înscrierii
    13.03.2011
    Locație
    Ploiesti via Baicoi
    Vârstă
    30
    Postări
    476

Implicit

As dori daca este posibil si aveti buna-vointa sa postati aici cateva poze de la intalnirile membrilor forumului sau alte intalniri care apartin de forum, vreau niste cadre care sa cuprinda mai multe masini, pe ansamblu!
    In progress 1st 206+

Junior Member Array
    Data înscrierii
    07.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    29
    Postări
    68

Implicit

Imi place maxim videoclipul, e bine lucrat. Asteptam primavara...sa facem poze calumea !
    HellaJDM
    Honda Civic Ek9 Type R look

Pagina 4 din 8 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •