Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Ce carburanti folositi?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• z20let
    a răspuns
    OMV ocazional Petrom,cel putin la OMV numai MAXX MOTION,tin foarte mult sa bag numai motorina top premium si se simte

Lasă un comentariu:

• CYA ALEX
    a răspuns
    Alimentez cu benzina 95 de unde apuc mai putin de la Lukoil, am avut probleme de vreo 2 ori cand am alimentat de acolo.

Lasă un comentariu:

• madalinutzu
    a răspuns
    Mol si ocazional Lukoil (diesel)

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Mai nou am auzit ca rusi de la Gazprom vor sa investeasca in Romania...mai exact intr-o retea de benzinarii.

Lasă un comentariu:

• cangri
    a răspuns
    M-am schimbat pe MOL caci Rompetrolul a schimbat reteta si nu mai vrea motorul sa mearga rotund.

Lasă un comentariu:

• Teo Andreea
    a răspuns
    Eu alimentez cu benzina , de la Agip.

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Am laudat degeaba Agip de vreo 2 zile ma chinui sa consum apa care este in rezervor. Merge masina ca dracu cand merge bine cand incepe sa huruie motorul si sa vibreze ( pierdere de putere etc ). Prima data am zis ca este bulit un piston dar daca era bulit ala batea, injectoarele sunt ok deci concluzia care poate sa fie decat " apita in benzinica " mai dam si 6 lei aproape pe 1 litru de benzina chipurile, platim apa

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Pai daca nu ma insel la Marinaru pe Soveja , fostul Shell este acum Agip . La fel si la Intim pe Bratianu , fostul Moll .

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Postat īn original de Christnacht Vezi post
    Eu de cateva luni alimentez de la Agip, deocamdata sunt multumit de aceasta benzinarie sper sa fiu in continuare.
    Agip in Constanta?...mai exact pe unde?

Lasă un comentariu:

• DJ35DDK
    a răspuns
    Cand mai bag de la pompa alimentez de la OMV si Rompetrol, depinde in care parte a cartierului o iau.

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Eu de cateva luni alimentez de la Agip, deocamdata sunt multumit de aceasta benzinarie sper sa fiu in continuare.

Lasă un comentariu:

• the red passion
    a răspuns
    In cazuri urgente,de unde se nimereste,dar in general alimentez cu motorina de la Rompetrol.

Lasă un comentariu:

• fancorsa
    a răspuns
    alto 101 de la rompetrol

Lasă un comentariu:

• cangri
    a răspuns
    Efix de la Rompetrol.

Lasă un comentariu:

• raulici
    a răspuns
    alimentez in mod normal cu motorina de la LukOil, benzina din cate stiu e mai slabuta, dar motorina e chiar ok.

Lasă un comentariu:

Procesare...
X