Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Leo-My lovely boy :X-->Seat Leon 1M 1.6 16v

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Katy
    a răspuns
    Frumoase jucarii, nu era mai frumos numarul daca nu erau asa despartite literele ?
    Ceva de genu cum am si eu

    Lasă un comentariu:


  • Boobbl3s
    a răspuns
    Multumesc

    Lasă un comentariu:


  • Dj_kyd
    a răspuns
    Ce pot sa spun de'a dreptul impresionant. Felicitari pentru masina si pasiunea de o ai pentru ele!

    Lasă un comentariu:


  • Boobbl3s
    a răspuns
    In sfarsit a ajuns si suspensia
    Fișiere atașate

    Lasă un comentariu:


  • Boobbl3s
    a răspuns
    Si pt ca a venit primavara Leonul a primit si el un cadou :X
    Fișiere atașate

    Lasă un comentariu:


  • DanielIonut14
    a răspuns
    E Wow threadul , am si eu cateva intrebari in legatura cu masina , este preferata mea si peste fix 52 de zile ma voi apuca de scoala de soferi (numar zilele de ceva vreme ) , am vazut ca esti din Bucuresti cam cat iti ia in oras? dar in afara?
    PS: ce cod are motorul aus sau bcb deoarece am inteles ca bcb-ul ar consuma mai mult decat aus , asa ca si masina este fiabila am inteles ca distributia ar fi compusa din curea+role deci ar trebui sa fie ieftina.... , ai schimbat ceva la ea adica ti s-a stricat ceva , multumesc.

    Lasă un comentariu:


  • Mircea_Cta
    a răspuns
    Uimit sa vad o fata atat de pasionata ca tine sau mai degraba atat de priceputa in ale masinilor!
    Cred ca 1 din 100 de fete stiu ce inseamna 9j, et30, etc! Stilul clean e preferatul meu! Intotdeauna am admirat talentele ascunse! Apropos de stilul clean, OEM,o istorioara scurta; In urma cu doi ani m-am intalnit cu un tip din state si vorbind de masini (ca normal sunt si eu dus cu capu') mi-a zis ca are un chevrolet caravan de familie, tipic americana, arata posomorat rau (mi-a aratat poze cu masina) si eram total neimpresionat la care el mi-a zis "wait, let me show you the trick" si au urmat pozele cu motorul si dedesubtul masinii! Mi-a picat fata! Era o "sleeper car" cum o numesc ei, super clean iar sub aspectul asta avea sasiu custom si un big block v8 la vre-o 390cp! WTF! Si eu credeam ca bunica lui conducea masina aia
    Era conceputa sa surprinda ca vazand-o sigur nu te asteptai la ce va urma in cazul unei liniute!
    Scuze de deviere! Felicitari si jos palaria din nou!
    Sper sa fie mai multe fete ca tine care sa sparga mitul cum ca femeile sunt anti tehnica
    Sincer cunosc cateva! (care sparg mitul)
    La cati mai multi km fara evenimente!

    Lasă un comentariu:


  • Boobbl3s
    a răspuns
    Nu va merge pe stilul clean....va ramane OEM...

    Lasă un comentariu:


  • Katy
    a răspuns
    O sa devina stil ghetto ?

    Lasă un comentariu:


  • Boobbl3s
    a răspuns
    Va urma si buza...insa acum sunt alte prioritati....

    Lasă un comentariu:


  • Gabitzu
    a răspuns
    Si trebuie sa ii mai pui si acea buza de Cupra...e dementiala cum da pe masina.
    Buza asta o sa o montez si pe C4-ul meu:

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	A4_Cupra_Lip.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	60,2 KB 
ID:	40320

    Lasă un comentariu:


  • Boobbl3s
    a răspuns
    A sosit si bara de FR....
    Fișiere atașate

    Lasă un comentariu:


  • rZvBooM
    a răspuns
    Ce il mai rasfeti pe micul Leo

    Lasă un comentariu:


  • Katy
    a răspuns
    Inaintezi binisor

    Lasă un comentariu:


  • Boobbl3s
    a răspuns
    Deocamdata nu au fost probleme cu numaru....
    Intre timp Leonu a mai primit mici cadouri
    -Leduri albe pozitie fata
    -Leduri albe lumini numar
    -Stopuri full red
    -Becurile pt semnalizarile fata au fost schimbate cu unele crom originale de VW TOUAREG
    -o grila FK
    Fișiere atașate

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X