Rezultate 1 la 6 din 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By dell 26

Seat leon cupra R

Aceasta este o discutie despre Seat leon cupra R in cadrul Seat forum, parte din categoria Masina mea; Niste poze cu tigaia ce sa zic despre ea motor 1.8t cu 2 intercoolere cod motor BAM ...225hp de fabrica ...

Registered Array
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Sibiu
    Postări
    3

Implicit Seat leon cupra R

Niste poze cu tigaia ce sa zic despre ea motor 1.8t cu 2 intercoolere cod motor BAM ...225hp de fabrica 6 trepte cutie cu blocanti sistem complet de franara brembo suspensie sport masina e black edition cam atat deocamdata.

Seat leon cupra R-sam_0245.jpg Seat leon cupra R-sam_0242.jpg Seat leon cupra R-sam_0239.jpg Seat leon cupra R-sam_0236.jpg Seat leon cupra R-sam_0246.jpg Seat leon cupra R-sam_0243.jpg Seat leon cupra R-sam_0240.jpg Seat leon cupra R-sam_0237.jpg Seat leon cupra R-sam_0247.jpg Seat leon cupra R-sam_0244.jpg Seat leon cupra R-sam_0241.jpg Seat leon cupra R-sam_0238.jpg

Member Array
    Data înscrierii
    06.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    194

Implicit

Bine ai venit,frumoasa masinuta,nu te intreb de consum ca imi imaginez ....dar nu sunt multe chestii care se pot compara cu sunetul unui motor turbo pe bezina in timp ce urca in ture pana in decuplaj ...

Super Moderator Array
    Data înscrierii
    28.02.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    39
    Postări
    1.690
    Blog Entries
    1

Implicit

@dell 26- Bine ai venit!
    O masina foarte frumoasa si cu un motor foarte potent , la 225 cp si cu o cutie de viteze in 6 trepte este o placere sa conduci un astfel de model.
    Totusi , cum scrie si colegul nostru z20let , avand in vedere cele scrise mai sus as dori sa te intreb ( nu ca ar fi prioritara aceasta informare ) cit consuma la 100 km parcursi atat in oras cit si in afara.
    Am observat in poza a treia ca exista o pata neagra pe displey-ul pentru clima , ce s-a intamplat ?
    In incheierea acestui comentariu , iti doresc km fara incidente si un drum cit mai bun.

Registered Array
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Sibiu
    Postări
    3

Implicit

De consum nu ma plang inafara 6.5-8.5 depinde de talpa si in oras 10-12 cat despre display am rezolvat am cumparat altul de la DEZMEMBRARI ca romanul .Cu masina am planul de ai pune softul stage 1 deocamdata si ce va mai urma in functie de bani...va salut

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.320

Implicit

Bine ai venit aici.
    Frumos Leon-ul, cam in cat timp ajunge la 100km/h cu plecare de pe loc?

Member Array
    Data înscrierii
    23.02.2012
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    30
    Postări
    239

Implicit

smechera masina....frumos interior..
    ii o masina sport intradevar,daca daca tu esti multumit si ok cu consumu asta ii important

spor

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •