Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Seat Ibiza 6L ¤Buburuza Gri¤

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Postat în original de Devu Vezi post
    Daca tot ai filtru sport, fa-i traseul din inox, ca sa fie treaba treaba.
    Bafta cu masinuta, abea astept sa o vad low.
    traseul la filtru zici nu ?
    My special girl... Is my car.
    sigpic

    Comentariu


    • #32
      Dap, el e.
      HellaJDM
      Honda Civic Ek9 Type R look

      Comentariu


      • #33
        ehe... nush daca il fac din inox mai intai sa rezolv suspensiile apoi jantele
        My special girl... Is my car.
        sigpic

        Comentariu


        • #34
          Hai ma ti-a venit suspensia ?
          [R] Clio 2 Autentique [Odyssee]
          sigpic

          Comentariu


          • #35
            Suspensia nu e ca permisu! O sa dau comanda dar mai trebuie sa astept , daca face tata sapt viitoare "combinatia" am si luat suspensia
            My special girl... Is my car.
            sigpic

            Comentariu


            • #36
              Eu zic sa astepti sa faci implinesti varsta necesara pentru a putea umbla la performantele unei masini ! Mai presus de toate ia-ti permisul! Tuningul costa bani multi , nu te intreaba ce varsta ai, ce ai facut tu la masina nu prea e tuning , daca te uiti bine seat are o linie sport, poti sa adaugi un pachet aerodinapic , strange bani si fa lucru OEM !dar repet, asteapta sa ai 1)permis 2)bani multi ca sa faci tuning!

              Comentariu


              • #37
                Multumesc pentru cele scrise mai sus... dar nu incerca si tu sa imi scoti din cap ceea ce am , orice modificare pe parte sport adusa unei masini se numeste tuning , acum ca am o varsta frageda si nu imi permit prea multe nu e treaba nimanui asa ca te rog frumos sa nu ma compari cu persoane care au o varsta mult mai mare si un buget mult mai bogat. Mersi si o zi buna.
                My special girl... Is my car.
                sigpic

                Comentariu


                • #38
                  tuningu cu bani putini =tiganie

                  Comentariu


                  • #39
                    Va rog nu mai raspundeti cu citat daca raspundeti la comentariul anterior.
                    P.S: Fiecare cu posibilitatile lui dar si cu pareri diferite.

                    Comentariu


                    • #40
                      Postat în original de Dxs.motosport Vezi post
                      tuningu cu bani putini =tiganie
                      Indiferent cati bani ai dat pe orice fel de modificare adusa in primul rand este important sa imi placa mie in cazul de fata. Atata timp cat pe mine ma multumeste nu ma intereseaza parerile altora. Multumesc pt parere si o zi buna.
                      My special girl... Is my car.
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #41
                        Postat în original de Dxs.motosport Vezi post
                        tuningu cu bani putini =tiganie
                        De unde si pana unde esti tu sigur ca tuningu cu bani putini e tiganie? O masina low budget poate cuprinde o suspensie sport si niste jante modeste sa zic asa si masina e schimbata radical si ii placuta ochiului. Veziti de ale tale.
                        @ Ibiza - asa am fost si eu cand am avut 16 ani, am avut prima masina, un golf 3, toti ma descurajau sa-l vand ca sunt prea tanar, prima data permisu etc, nu-i baga in seama, masina e numa buna, taxe mici, motor mic, consum mic, finuta, e numa buna pt ce vrei tu. Doar sa ai grija sa faci lucruri OEM, care sa arate bine si sa traga spre original. Eu zic ca primul lucru care ar trebui sa il faci, este suspensia. Dupa aceea mici modificari pana aduni bani de jante etc. Te descurci tu, doar ai buletin.

                        Comentariu


                        • #42
                          Postat în original de Mirel1919 Vezi post
                          De unde si pana unde esti tu sigur ca tuningu cu bani putini e tiganie? O masina low budget poate cuprinde o suspensie sport si niste jante modeste sa zic asa si masina e schimbata radical si ii placuta ochiului. Veziti de ale tale.
                          @ Ibiza - asa am fost si eu cand am avut 16 ani, am avut prima masina, un golf 3, toti ma descurajau sa-l vand ca sunt prea tanar, prima data permisu etc, nu-i baga in seama, masina e numa buna, taxe mici, motor mic, consum mic, finuta, e numa buna pt ce vrei tu. Doar sa ai grija sa faci lucruri OEM, care sa arate bine si sa traga spre original. Eu zic ca primul lucru care ar trebui sa il faci, este suspensia. Dupa aceea mici modificari pana aduni bani de jante etc. Te descurci tu, doar ai buletin.
                          Multumesc pentru incurajare, chiar acum caut suspensiile reglabile , apoi in limita bugetului disponibil o sa imi iau niste jante...
                          My special girl... Is my car.
                          sigpic

                          Comentariu


                          • #43
                            Ai pus suspensiile reglabile si jantele?

                            Comentariu


                            • #44
                              Au cam trecut ani , tocmai ce cautam detalii despre capacul de plastic in care este pus filtrul de aer si debimetru , cand am gasit o poza cu masina mea, eream curios ce este si apoi cand am vazut despre ce este vorba ma simteam dator cu niste poze... Acum ca m-am mutat la casa i-am facut una de sus , o sa revin mai tarziu cu niste poze !!
                              Fișiere atașate
                              My special girl... Is my car.
                              sigpic

                              Comentariu


                              • #45
                                Asteptam poze mai recente.

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X