Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Renault Megane 1 Classic LOWrider

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Va multumesc baieti! Astept acum spre vara sa ii pun pragurile care vor fi foarte finute, ceva de genu mtech 2 de la E30 sau poate clio 2 sport, am auzit ca ar merge la dimensiune. Voi ce ziceti? Stie careva ceva, daca da sa imi spuna si mie
    Renault Megane Classic LOWrider
    sigpic

Comentariu

Clio 2 Soprt

Comentariu

Da mai clio 2 sport cu mici ajustari, unele f fine am om care face ajustarile dar softul imi trebuie.
        sigpic

Comentariu

I-ai mai facut ceva la masina?

Comentariu

Ma poti ajuta si pe mine cu ceva?

Comentariu

salut! nimic important! un mic reglaj ca lambda sa imi stea fix la 1 si in ture si la relanti cu ce te pot ajuta bogdan?
              sigpic

Comentariu

poi cu sistemul audio

Comentariu

ce problema sau probleme ai? a trecut ceva timp de cand nu am mai intrat banuiesc ca le-ai rezolvat!
                  sigpic

Comentariu

poi o parte ...vroiam sa imi pun un sistem care sa se auda cat de cat...pana acum am reusit sa achizitionez doar hu un alpine 9812 un amplt autotek ss75.4 impreuna cu suboofeer autotek....acum daca ma poti ajuta cu difuzoarele...vreau sa le amplific..ce imi recomanzi...stii cumva daca cele p 2 ohmi sunt mai bune decat cele pe 4?stii cum sa fac sa pun de 16 in locu celor stock de 13?

Comentariu

Frate, de unde ai luat capota aia? imi poti lasa si mie un link ceva?

Comentariu

Interesante modificarile, bravo.

Comentariu

Tuning

Postat în original de Reme Vezi post
                          Salutari la toti baietii! Va prezint si eu masina mea, un simplu Renault Megane 1 Classic din feb. 2002.

Date Tehnice:

TiP: K4M - 1.6 16V
                          Putere: 107CP
                          Cuplu: 148Nm

Nivel de Echipare: EXPRESSION

Aer conditionat
                          Proiectoare de ceata
                          Oglinzi electrice si incalzite
                          Reglaj lombar la scaunul soferului
                          Reglaj pe inaltime la scaunul soferului
                          Calculator de bord
                          Pachet crom

Poze:

[ATTACH=CONFIG]2500[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]2499[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]2498[/ATTACH]

Masina a suferit o serie de modificari:

Prima modificare a fost montarea unei folii pe geamurile laterale si luneta, apoi a urmat montarea unui HU de la Sony Xplod GT420 si a doua seturi de boxe tot de la Sony Xplod pentru fata si pentru spate. Pentru spate am optat la cele ovale 6x9 (4cai), iar in fata am montat unele la diametrul celor originale dar pe mai multe cai (3 cai). Twiterele au fost inlocuite cu unele Carbasse. A urmat restul sistemului audio subwoofer si amplificatorul, aici am ales MTX atat subwooferul cat si statia. Intre timp subwooferul s-a ars, am cumparat unul inPhase.

Imi poti lasa si mie link-uri de unde ti-ai achizitionat toate Tuning-urile? te rog..vreau sa imi fac si eu asa..mi se pare super Genial

Comentariu

Procesare...
                          X