Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 33 din 33
Like Tree11Likes

Renault Dauphine Gordini

Aceasta este o discutie despre Renault Dauphine Gordini in cadrul Renault forum, parte din categoria Masina mea; Platforma e asemanatoare cu cea de la 1100 daca nu ma insel,sa o stapanesti sanatos,imi place mult de tot masina...

Registered Array
    Data înscrierii
    22.03.2012
    Locație
    Turnu Magurele
    Vârstă
    27
    Postări
    35

Implicit

Platforma e asemanatoare cu cea de la 1100 daca nu ma insel,sa o stapanesti sanatos,imi place mult de tot masina

Registered Array
    Data înscrierii
    28.03.2011
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    38
    Postări
    17

Implicit

am revenit dupa o lunga absenta.o sa ne intalnim in agust la sighisoara toti anul asta adrian,si intradevar seama cu dacia 1100.am mai facut niste modificari pe la ea in ultimul timp,am mai 'upload'-at-o ca sa zic asa.i-am schimbat instalatia electrica cu una de golf 2(cea originala nu avea nici o siguranta),coloana de directie cu tot cu manete(manetele originale avand semnalul in partea dreapta),motorasul de la stergatoare cu 3 viteze(cel original avand decat o viteza si aia vai de ea),un rezervor de trabant in portbagaj(cel original era sub locul din spate dreapta,iar la puntea pe spate i-am pus niste tendoane care tin bratele la punte fixe si nu mai avea loc rezervorul),alternatorul.mai am de schimbat aeroterma de caldura,etrierii pe fata si pompa de frana.

Registered Array
    Data înscrierii
    28.03.2011
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    38
    Postări
    17

Implicit

am revenit dupa o lunga absenta.o sa ne intalnim in agust la sighisoara toti anul asta adrian,si intradevar seama cu dacia 1100.am mai facut niste modificari pe la ea in ultimul timp,am mai 'upload'-at-o ca sa zic asa.i-am schimbat instalatia electrica cu una de golf 2(cea originala nu avea nici o siguranta),coloana de directie cu tot cu manete(manetele originale avand semnalul in partea dreapta),motorasul de la stergatoare cu 3 viteze(cel original avand decat o viteza si aia vai de ea),un rezervor de trabant in portbagaj(cel original era sub locul din spate dreapta,iar la puntea pe spate i-am pus niste tendoane care tin bratele la punte fixe si nu mai avea loc rezervorul),alternatorul.mai am de schimbat aeroterma de caldura,etrierii pe fata si pompa de frana.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •