Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ultima achizitie Renault Clio Sport

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ultima achizitie Renault Clio Sport

Salutare, sa va prezint ultima achizitie (intre timp am dat C2 ul):

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0379.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	155,2 KB 
ID:	50791 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0370.jpg 
Mărime:	342,4 KB 
ID:	50788 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0371.jpg 
Mărime:	220,0 KB 
ID:	50789 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0372.jpg 
Mărime:	287,8 KB 
ID:	50790 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Imagine0369.jpg 
Mărime:	307,8 KB 
ID:	50787

...interesanta masinuta ta ca si performante mai ales dar si ca aspect la un moment dat ma gandeam si eu la un bodykit de Rs dar din pacate nu m-am ales decat cu o grila de Rs si asa foarte greu obtinuta...bine ai venit printre noi si sper sa te simti bine aici ! spor la treaba in continuare cu tot ceea ce ti-ai propus sa faci
    ClIo Bicorp 1.216v

Comentariu

Multumesc pentru urari.
      Am de gand sa schimb jantele cu unele OZ superturismo gt sau OZ 35 aniversary. De asemenea caut o toba stock sau cat mai putin zgomotoasa (acum are o Borla cam galagioasa)

Comentariu

Buna achizitia, masina buna pentru traficul din Bucuresti.
        Motor de 2000cc, ce consum are in oras, cat ai scos minim urban si extraurban?

Comentariu

Dupa o lunga perioada de inactivitate, revin...cu noutati. in oras rs ul consuma intre 10 si 14, cu o medie de 12%. Afara nu prea am iesit, dar in jur de 7 era consumul, unul foarte bun pt performantele masinii. Intre timp a tb sa renunt la ea, deoarece am achizitionat un autoturism nou (noua octavia) 1.2 tsi, 105 cp. Foto nu pot pune pt ca nu imi functioneaza laptop ul care se cere a fi schimbat. In viitor intentionez sa mi iau una dintre aceste masini: clio rs mai nou, dupa 2007, megane rs, ideal ar fi un r26 f1, mazda 6 mps sau saab 9.5 aero modelul dupa 2006. Acum am vazut un 900 interesant, dar parca nu m as mai complica cu masini vechi rupte de x proprietari.

Comentariu

Procesare...
          X