Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Megane 1.5 dci ''RS''

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Hai sa-ti zic ceva . Daca nu cunosti pe cineva acolo, si te duci doar ca ai auzit ca ies bine vopsite in praf , sa sti ca nu-i chiar asa. Daca nu te duci cu jantele finisate de tine , si ei iti vor sabla eventualele lovituri si alte imperfectiuni , dupa vopsire vor iesi naspa, si asta datorita sablari. Vor avea aspectul ala de ciupit , dar totul conteaza si cum lucreaza meseriasul. Daca omu isi da silinta si le da un strat mai grosut de vopsea , si apoi lacul asa cum trebuie .... vor iesi super. Deaia zic , ca cel mai sigur e sa le finisezi tu , sa de lai o fata comerciala fara ciupituri sau alte urme de zgaraieturi , si pe urma sa le dai la vopsit. Ca idee , in Navodari la societatea Legmas , costa 70ron/janta , dar , am auzit numai lucruri "bune" de rezultatul final .
    Ultima editare de SAILOR MAN; 23.Feb.2011, 18:21.
    sigpic

Comentariu

Frumoasa masina, sa ai parte de ea si spor la modificari.
      sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

Comentariu

Postat în original de iulianr26 Vezi post
        Salut la toata lumea , imi postez si eu masina pe acest forum.RYN-UL cand l-am luat era stok!!! Si pe deasupra avea si o musca moarta in far si scotea fum in draci, dupa ce am rezolvat problema cu EGR am inceput lucrul KIT RS ORIG plastic fata spate faruri orig xenon care ulterior au fost si ele modif cu lupa de bixenon, soft TCM admise directa nu apare in poze, proiectoare xenon, colantata alb mat si capota colantata carbon interdesign. Frane sport ebc discuri placute striate fata spate, inetrior alb rosu smd schimbat (inainte era portocaliu obosit) , evacuare sport. Boxe schimbate +subwofer hifonics si statie. Manometre digitale etc......

dd Revin cu mai multe poze!!
        Frumoasa frantuza bre'!!! baga mare acolo!!! Bafta!!!
        Renault Megane Classic LOWrider
        sigpic

Comentariu

Parca cunosc de undeva masina asta

Comentariu

Ai investit ceva in ea ,sa ai spor in continuare si fara insecte decedate prin xenoane

Comentariu

Stiu masina de foarte mult timp si apreciez si in acelasi timp admir toata truda si eforturile care au fost facute pentru a arata asa...niste arcuri ar schimba-o total din punct devedere estetic dar si un mare + ptr manevrabilitate...
              ...in rest numai bine si mult spor la treaba in continuare cu tot ceea ce ti-ai mai propus sa faci !
              ClIo Bicorp 1.216v

Comentariu

Procesare...
              X