Rezultate 1 la 5 din 5

Ultima achizitie Renault Clio Sport

Aceasta este o discutie despre Ultima achizitie Renault Clio Sport in cadrul Renault forum, parte din categoria Masina mea; Salutare, sa va prezint ultima achizitie (intre timp am dat C2 ul):...

Registered Array
    Data înscrierii
    17.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    40

Implicit Ultima achizitie Renault Clio Sport

Salutare, sa va prezint ultima achizitie (intre timp am dat C2 ul):

Ultima achizitie Renault Clio Sport-imagine0379.jpg Ultima achizitie Renault Clio Sport-imagine0370.jpg Ultima achizitie Renault Clio Sport-imagine0371.jpg Ultima achizitie Renault Clio Sport-imagine0372.jpg Ultima achizitie Renault Clio Sport-imagine0369.jpg

Registered Array
    Data înscrierii
    22.04.2012
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    22

Implicit

...interesanta masinuta ta ca si performante mai ales dar si ca aspect la un moment dat ma gandeam si eu la un bodykit de Rs dar din pacate nu m-am ales decat cu o grila de Rs si asa foarte greu obtinuta...bine ai venit printre noi si sper sa te simti bine aici ! spor la treaba in continuare cu tot ceea ce ti-ai propus sa faci
    ClIo Bicorp 1.216v

Registered Array
    Data înscrierii
    17.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    40

Implicit

Multumesc pentru urari.
    Am de gand sa schimb jantele cu unele OZ superturismo gt sau OZ 35 aniversary. De asemenea caut o toba stock sau cat mai putin zgomotoasa (acum are o Borla cam galagioasa)

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.335

Implicit

Buna achizitia, masina buna pentru traficul din Bucuresti.
    Motor de 2000cc, ce consum are in oras, cat ai scos minim urban si extraurban?

Registered Array
    Data înscrierii
    17.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    40

Implicit

Dupa o lunga perioada de inactivitate, revin...cu noutati. in oras rs ul consuma intre 10 si 14, cu o medie de 12%. Afara nu prea am iesit, dar in jur de 7 era consumul, unul foarte bun pt performantele masinii. Intre timp a tb sa renunt la ea, deoarece am achizitionat un autoturism nou (noua octavia) 1.2 tsi, 105 cp. Foto nu pot pune pt ca nu imi functioneaza laptop ul care se cere a fi schimbat. In viitor intentionez sa mi iau una dintre aceste masini: clio rs mai nou, dupa 2007, megane rs, ideal ar fi un r26 f1, mazda 6 mps sau saab 9.5 aero modelul dupa 2006. Acum am vazut un 900 interesant, dar parca nu m as mai complica cu masini vechi rupte de x proprietari.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •