Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Renault Clio Bicorp 1.216v 2003

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Multumesc, incerc sa o pastrez cat mai bine si sa am grija cat se poate de mult...avand in vedere ca traim in Romania unde totul este posibil,si aici ma refer la faptul ca se poate intampla orice...cat despre consum nu pot zice decat ca depinde foarte mult de stilul de condus al fiecaruia...in cifre consuma undeva la 9l in oras iar in afara 6 mentionez din nou depinde foarte mult de stilul de condus,se stie ca daca mergi mai sportiv(mai turat) automat consuma ceva mai mult decat daca ai merge rezonabil(nu batraneste)
    ClIo Bicorp 1.216v

Comentariu

O poza mai recenta...

ClIo Bicorp 1.216v

Comentariu

Care e viteza maxima atinsa pe autostrada?

Comentariu

175 km/h a atins... dar avand in vedere ca in talon la viteza constructiva este trecut 170 km/h,destul de OK zic eu ptr un motor de 1.216v - 75cp
          ClIo Bicorp 1.216v

Comentariu

...din vacanta...
            ImageShack Album - 8 images
            ClIo Bicorp 1.216v

Comentariu

Deci uimitor..cu un 1.2 175 km\h ... clio 1.4 205 km\h ...ce ma apuca pe mine nervii este ca am o lancia motor 1.4 95 cp 6 trepte..nu vrea sa stie mai mult de 165...deci de aia am ramas uimit..cu un 1.2 175

Comentariu

...da dar iti dai seama ca, cam aia a fost tot ce putea...dar sincer nici nu e nevoie de mai mult mai ales pe drumurile patriei noastre la care te poti astepta la aproape orice din toate punctele de vedere...
                ClIo Bicorp 1.216v

Comentariu

Procesare...
                X