Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate 106 la 111 din 111
Like Tree11Likes

Logan 1.6 vs BMW 1.6 1.8 "Craiova"

Aceasta este o discutie despre Logan 1.6 vs BMW 1.6 1.8 "Craiova" in cadrul Provocari forum, parte din categoria Tuning & Racing; Postat în original de Razv Amice ... tu nu prea iti aduci aminte ce postezi sau ? 1. Cum nu ...

Senior Member Array
    Data înscrierii
    26.03.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    29
    Postări
    348

Implicit

Citat Postat în original de Razv Vezi post
    Amice ... tu nu prea iti aduci aminte ce postezi sau ?

1. Cum nu te intereseaza.. nu tu zici ca nu avem bani sa ne reparam masinile ?

2 &3. Poti sa te plimbi cu ce vrei tu ... cand o sa mai cresti si o sa-ti permiti sa-ti cumperi o masina din bani tai o sa vezi cum este si o sa vezi altfel anumite masini.

"Negru pe plantatie" - adica nu muncesti 9 ore pentru cineva.
    Am zis eu de tine, sau am zis la modul general(adica oameni care n-au ce face si stau sa critice masinile altora)?De curiozitate, tu ce masina conduci?:-?
    Ce te face sa crezi ca nu mi-as permite o masina mai noua?:-? Te-ai gandit vreodata ca poate asta e moftu meu, pasiunea mea?
    2 la mana, toate BMW`urile alea de la semnatura au fost luate fix din banii mei, nu din banii lu` taticu' asa ca nu mai da cu capu inainte:-?
    3 la mana, repet, ce te intereseaza pe tine daca conduc masinile lu` taticu? Ai vreo problema cu asta?
    Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid sideways in a cloud of smoke, thoroughly used up, totally worn out, and loudly screaming "WoooHoooo! What a Ride!
    BMW E30 - 2.5 24V - The SLUt
    BMW E36 Coupe - 1.8

OPEL Calibra 2.0 16V SFI
    Opel Astra GSI
    Alfa Romeo 156
    BMW E34 Touring
    NOW: BMW E39

Peugeot Driver Array
    Data înscrierii
    13.03.2011
    Locație
    Ploiesti via Baicoi
    Vârstă
    30
    Postări
    476

Implicit

Eu propun inchiderea topicului pentru ca incepe sa devieze si degenereze, fapt ce strica frumusetea forumului! Provocarea s-a consumat, ati tras concluziile si cred ca ajunge!
    Daca vreti sa va umflati in pene aveti topicurile dedicate masinilor voastre, laudati-va acolo cu performante si alte chestii. Nu transformati forumul intr-o adunatura de "oameni simpli", ca sa nu jignesc!
    In progress 1st 206+

Super Moderator Array
    Data înscrierii
    28.02.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    40
    Postări
    1.690
    Blog Entries
    1

Implicit

Am sa propun curatarea topicului si inchiderea acestuia.

Registered Array
    Data înscrierii
    17.06.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    34
    Postări
    17

Implicit

Citat Postat în original de rZvBooM Vezi post
    Am zis eu de tine, sau am zis la modul general(adica oameni care n-au ce face si stau sa critice masinile altora)?De curiozitate, tu ce masina conduci?:-?
    Ce te face sa crezi ca nu mi-as permite o masina mai noua?:-? Te-ai gandit vreodata ca poate asta e moftu meu, pasiunea mea?
    2 la mana, toate BMW`urile alea de la semnatura au fost luate fix din banii mei, nu din banii lu` taticu' asa ca nu mai da cu capu inainte:-?
    3 la mana, repet, ce te intereseaza pe tine daca conduc masinile lu` taticu? Ai vreo problema cu asta?
    N-ai inteles nimic. La 21 de ani iti permiti masini de 10 -20.000 euro din banii tai ... bravo.

Sunt sigur ca toti avem bani de e46/e90 /e92 dar preferam sa luam masini de 1000 euro ... hai ce naiba ... Masina o luam in functie de situatia financiara a fiecaruia si de prioritati....

ps: Cielo pe gaz.

Registered Array
    Data înscrierii
    28.03.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    33
    Postări
    14

Implicit

Am citit ca poti sa iti cumperi un BMW impecabil (nu bate nu troncane nimic) la 1000 euro. Tocmai am vandut un seat si mai am 1300 euro Plus ca am beci o turbina de G4 TDI si zic ca, cu 300 de euro cred ca ii fac eu o galerie si un soft, doar cunosc ceva programatori si mecanici

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.323

Implicit

La cererea publicului l-am inchis.

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678