Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Lansare provocare

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• BTK
    a răspuns
    Pe vremea asta nu imi arde de liniute...cand nu o sa mai fie zapada deloc...facem o liniuta...d c nu.

Lasă un comentariu:

• misublu89
    a răspuns
    Salut , BTK esti interesat de o liniuta ? Am 1.6 16v 105cai , vreau sa vad cum stau inainte de tuning, am de gand sai fac admisia si evacuarea marita si un remap. e valabil si pt colegul cu logan de 1.6 !

Lasă un comentariu:

• naiman
    a răspuns
    Imi pare rau domnilor sa va anunt ca acest thread se va inchide!
    Ultima editare de PWR; 22.Feb.2011, 23:56.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Domnu, ai citit de la capat? ce treaba au pisicutele, ursii, cainii mai stiu io ce aici? daca soferul loganului stie sa conduca face multe masini... era vorba de cee'd vs. prestige..eu tot zic sa se inchida aici, odata ce n o sa aiba nimic loc

Lasă un comentariu:

• xtazy
    a răspuns
    Nu stiu cum ai reusit, dar e imposibil sa faci cu un logan indiferent de motorizare, o pisicuta 318TI sau IS ...
    -logan 1.6 16v nu m-a facut pe 400m si am motor de 1.6 105cp.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    E simplu..nu va avea loc, deci nu va fi nici un rezultat...deci, provocarea a fost respinsa

Lasă un comentariu:

• naiman
    a răspuns
    oki am inteles ca e theard pt "lansari provocari" dar in 4 pagini nu am vazut nici un rezultat
    numai usoare intepaturi hai sa vedem si niste rezultate
    eu unu recunosc ca va mai dura pana va voi da rezultatul cu ct84leu dar sper sa fie cat de curand ca bani nu cresc in copaci

Lasă un comentariu:

• speed
    a răspuns
    imi place de voi glumiti,fara suparare
    f frumos
    numai bine

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Pe mine personal, chiar m ar interesa sa vad cum se misca coupe-ul fata de hatchback

Lasă un comentariu:

• BTK
    a răspuns
    Postat īn original de PWR Vezi post
    Daca comparam datele date de producatori,loganul e in avantaj clar la un sprint 0-100km/h:

Kia Ceed motor 1.4 cu 109cp
    0-100km/h 11,6s
    Masa proprie(talon) 1309kg

Logan 1.6 16v cu 105cp
    0-100km/h 10,2s
    Masa proprie 1172kg

Dar daca e CIC-ul la volan...sunt sanse ca avantajul ala s-a dispara, nu degeaba la ales btk tocmai pe el.
    l-am ales pe cic-ul pt k il cunosc...nu din alte motive...nu am nici o treaba cu grupul petrolhead,k el sa apere onoarea acelui grup.
    ps.vezi k ai pus specificatiile de la kia cee'd,la procee'd difera putin sprintul si greutatea masinii

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Postat īn original de Christnacht Vezi post
    Mai voi scrieti pe aici multe si fara rost. Atri mers cu mine cumva la un drum lung stiti cum conduc eu stiti ceva ? Geo tu la fel la primele posturi pe acolo ca daca conduc eu sigur ma face sau nu stiu cum ai zis tu pe acolo vad ca ma cunoasteti bine de tot toti cum sunt eu la condus. Daca nu faci liniute sau nu iti plac gata esti un prost sofer nu inteleg chestia .
    PWR-ule si tu ma cunosti super bine cum sunt la condus si tu cred ca ai fost cu mine de n ori la volan. Cum am mai zis daca nu faci liniute gata esti gaina , esti prost sofer etc etc.

Se poate inchide acest subiect. Ce sa ti povestesc ca daca faci liniute sau alte chestii esti mare sofer sau cine stie ce hai sa fim seriosi. Am zis de la bun inceput ce ma pasioneaza pe mine chiar daca mai am de invatat dar pe mine aia ma pasioneaza restul ma lasa rece de tot.

Bogdane te asteptam si pe tine saptamana viitoare la intalnirile noastre si poate o sa ne si dam asta ca sa vedem diferenta dintre masini . Poate oi fi bun si la liniute nu stiu, poate oi fi gaina la capitoul asta om vedea
    Domnu chill daca nu stii de gluma..daca te uiti mai inainte o sa vezi ca chiar ti am tinut partea cand ai zis ca nu vrei si am zis sa se inchida discutia...si sa apari tu intai pe la intalniri si dup aia sa inviti pe altii, ca ai cam tras chiulu...

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Uitasem sa mai scriu ceva mai sus . Mai uitati-va si voi mai in spate ca am si zis ca aveam masina defecta atunci cand ne-am dat. Aveam probleme cu ambreaju si nu tragea deloc dar am zis hai sa ne dam la oha asa sa ne jucam. Daca citeati v-ati fi dat seama despre ce era vb. Deja m-ati stresat destul dar va iert ca imi sunteti simpatici .
    Ultima editare de Christnacht; 12.Feb.2011, 19:50.

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Mai voi scrieti pe aici multe si fara rost. Atri mers cu mine cumva la un drum lung stiti cum conduc eu stiti ceva ? Geo tu la fel la primele posturi pe acolo ca daca conduc eu sigur ma face sau nu stiu cum ai zis tu pe acolo vad ca ma cunoasteti bine de tot toti cum sunt eu la condus. Daca nu faci liniute sau nu iti plac gata esti un prost sofer nu inteleg chestia .
    PWR-ule si tu ma cunosti super bine cum sunt la condus si tu cred ca ai fost cu mine de n ori la volan. Cum am mai zis daca nu faci liniute gata esti gaina , esti prost sofer etc etc.

Se poate inchide acest subiect. Ce sa ti povestesc ca daca faci liniute sau alte chestii esti mare sofer sau cine stie ce hai sa fim seriosi. Am zis de la bun inceput ce ma pasioneaza pe mine chiar daca mai am de invatat dar pe mine aia ma pasioneaza restul ma lasa rece de tot.

Bogdane te asteptam si pe tine saptamana viitoare la intalnirile noastre si poate o sa ne si dam asta ca sa vedem diferenta dintre masini . Poate oi fi bun si la liniute nu stiu, poate oi fi gaina la capitoul asta om vedea
    Ultima editare de Christnacht; 12.Feb.2011, 19:39.

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Daca comparam datele date de producatori,loganul e in avantaj clar la un sprint 0-100km/h:

Kia Ceed motor 1.4 cu 109cp
    0-100km/h 11,6s
    Masa proprie(talon) 1309kg

Logan 1.6 16v cu 105cp
    0-100km/h 10,2s
    Masa proprie 1172kg

Dar daca e CIC-ul la volan...sunt sanse ca avantajul ala s-a dispara, nu degeaba la ales btk tocmai pe el.

Lasă un comentariu:

• BTK
    a răspuns
    gresit...la cee'd este alta cutie fata de hyundai i30...dc te uiti la specificatiile celor 2 masini ai sa vezi k am dreptate

Lasă un comentariu:

Procesare...
X