Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lansare provocare

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Asa e cum zice Yrman, doar ca nici una din masini nu e pregatita pentru un traseu virajat in viteza, chiar daca ar exista asa ceva la noi in tara asta idioata...asa for fun e super, important e sa fie undeva sigur..
    sigpic

    Comentariu


    • #17
      Postat în original de btk Vezi post
      salut...il provoc pe Christnacht la o liniuta,oricand,oriunde.eu cu un 1.4 aspirat,el...cred ca stie ce motor are
      S-a mers de la presupunera asta...
      sigpic

      Comentariu


      • #18
        Hai ca am inteles,cristi e fricos(1,4 daca avea si soft si ax cu cama si tot il facea),dar poate vrea Deluxe ca si el are 1.6 16v. d

        Comentariu


        • #19
          Postat în original de PWR Vezi post
          cred ca domnul cristi e fricos...si mai face si clubu PetrolHead de rusine. d
          Fara sa fiu rautacios, si eu il stiu pe Cristi , nu de 200 ani ca "btk" , dar destul de bine , incat sa va zic ca no sa se dea cu nimeni. Nu pt. faza ca-i este frica , ci pt. ca tine prea mult la masina, si nu considera treaba cu linuita , "fust for fun" .
          Cristi , toata stima, pt. tine , felicitari .
          P.S. - pe DeLux , pun pariu ca nu-l vrajiti sa faca asa ceva !
          sigpic

          Comentariu


          • #20
            Si eu sunt fricos, nu am cu ce, si io nu am 16v .

            PS. NU are cum sa fie TSI (vezi postul de mai jos) daca a zis ca e aspirat.
            sigpic

            Comentariu


            • #21
              Postat în original de btk Vezi post
              nu am zis ca am logan de 1.4...am alta masina cu motor de 1.4...asa ca nu se stie cat de mare este sau nu diferenta de cai si cuplu
              e clar, am vorbit toti degeaba =)) daca e TSI, imi pare rau de cicu daca accepta
              sigpic

              Comentariu


              • #22
                hai ca ma dau eu... da sa imi termin modificarile la masina si dupa aia.
                Ultima editare de Yrman; 10.Feb.2011, 23:42.

                Comentariu


                • #23
                  Postat în original de DeLuXe Vezi post
                  Si eu sunt fricos, nu am cu ce, si io nu am 16v
                  Te juri tu pe rosu ca nu ai 2 axe cu came in chiulasa. aparai si tu onoarea din PetrolHead,aveai aceeasi motorizare cu cristi.

                  Comentariu


                  • #24
                    nu am nici un TSI...este aspirat motorul...eu am lansat aceasta provocare pentru cic-ul...am zis ca poate pe forum o sa fie impins de la spate sa se faca o liniuta...in fata i-am zis de mai multe ori sa ne dam si nu a vrut
                    My Photos

                    Comentariu


                    • #25
                      Termina omule cu onoarea Petrolhead-ului...suntem niste prieteni uniti de o pasiune comuna..ne place sa umblam la masinile personale, noi intre noi, nu e club cocalar de racing sa ne intalnim sa ne dam la linie sa ardem cauciucuri de prosti asa...daca cicu intra si zice ca nu vrea sa se dea asta e, n are nici o legatura cu grupu...deluxe poate sa aiba si 6 axe cu came, el stie foarte bine ce inseamna grupu nostru si d aia nu se baga in prostii...
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #26
                        Deluxe ai mai pus o axa in plus si nu mi-ai zis? Cum ai reusit? invata-ma si pe mine

                        Comentariu


                        • #27
                          Repet, eu nu am 16v.
                          Banuiesc ca iti poti da seama din forma chiulasei, si ca nu am bobine individuale.
                          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Poza172.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	86,7 KB 
ID:	36493

                          Sa ramanem on topic, domnul btk, de ce asa mare ardoarea asta cu ... sa ne dam? Cicu nu stie liniute, asta pot sa iti zic si eu. Il faci ... e cu premii in femei??
                          Ultima editare de DeLuXe; 10.Feb.2011, 23:56.
                          sigpic

                          Comentariu


                          • #28
                            @Yrmane, daca te invata si pe tine smecheria... o sa vrei si tu ! Pune mana pe carti si citeste nene , daca vrei sa sti . Off , a inceput sa ma doara capul... o fi de la Petrol Head-ul asta ca-i peste tot.
                            Alexe , nu-i cu premii, si nu cred ca-i vina nimanui. Oameni se cunosc de o viata , si a vrut sa-l provoace la o intrecere . Asta-i tot , ca vor face sau nu chestia asta e treaba lor . Nu vad ce va complicati.... stai sa se dea cu alalalt ca ela vrea, ba ca se face nu stiu ce club de ras .
                            Ultima editare de SAILOR MAN; 10.Feb.2011, 23:59.
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #29
                              pai am tot citit da nu am gasit nici o metoda sa reusesc sa mai inghesui acolo o axa cu came.

                              Comentariu


                              • #30
                                Postat în original de DeLuXe Vezi post
                                Repet, eu nu am 16v.
                                Banuiesc ca iti poti da seama din forma chiulasei, si ca nu am bobine individuale.
                                [ATTACH=CONFIG]831[/ATTACH]

                                Sa ramanem on topic, domnul btk, de ce asa mare ardoarea asta cu ... sa ne dam? Cicu nu stie liniute, asta pot sa iti zic si eu. Il faci ... e cu premii in femei??
                                Ai dreptate...cred ca m-a tradat sigla aia din spatele masinii, am ramas cu idee ca ai 16v-ul d, scuze!!!

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X