Rezultate 1 la 10 din 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By dan.gutu

Formula 1

Aceasta este o discutie despre Formula 1 in cadrul Motorsport forum, parte din categoria Hobby & Pasiuni Comune; Discutii despre Formula 1,ce echipe preferate aveti ,piloti preferati,etc....

Member Array
    Data înscrierii
    09.01.2011
    Locație
    Constanta
    Postări
    106

Implicit Formula 1

Discutii despre Formula 1,ce echipe preferate aveti ,piloti preferati,etc.

Moderator Array
    Data înscrierii
    29.01.2011
    Locație
    Constanta
    Postări
    636

Implicit

Aaa ... cum de nu m-am gandit eu sa fac topicul asta. McLaren all the way din vremurile de aur Senna-Prost! Imi plac Button, Hamilton si Alonso, tipi foarte talentati. Webber iarasi este foarte rapid. Astept noile masini de la Mercedes (ex brown) si Reno.

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.320

Implicit

Echipa mea preferata este Ferrari...desi in ultimul timp de cand numai este Schumi nu prea e cine stie ce.
    La piloti imi plac Alonso si Button,generatia noua vad ca e la putere acum....mai ales noul Schumacher care cred ca va domina formula 1 in urmatori ani si anume...campionul mondial din sezonul trecut Sebastian Vettel.

Member Array
    Data înscrierii
    30.01.2011
    Locație
    Techirghiol City
    Postări
    138

Implicit

McLaren. Daca au rezolvat problemele de aerodinamica cred ca anul asta Hamilton iese primul.

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.320

Implicit

Numai prind Formula 1... ce nesimtire, nu pot sa cred, numai transmite TVR1 nici macar Formula 1, o tara de......

Member Array
    Data înscrierii
    07.03.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    32
    Postări
    155

Implicit

S-a mutat pe Digi Sport, daca ai acest canal.

Moderator Array
    Data înscrierii
    20.01.2011
    Locație
    Vrancea
    Vârstă
    50
    Postări
    115

Implicit

Citat Postat în original de PWR Vezi post
    Numai prind Formula 1... ce nesimtire, nu pot sa cred, numai transmite TVR1 nici macar Formula 1, o tara de......
    Pai daca nu au avut bani sa cumpere licenta de retransmisie ! Eu platesc la firma abonament TVR si Radio si nici macar nu am televizor .Unde se duc banii astia,nu stiu,ca au niste emisiuni de kkt si servesc si gogomaniile puterii.

PWR
    PWR este deconectat
    Power by Diesel Array
    Data înscrierii
    27.05.2009
    Locație
    Constanta
    Postări
    3.320

Implicit

Asa este dane, iti dau dreptate, au incasari de milioane de euro si nu au bani sa cumpere niste drepturi de televizare la un meci de box, forumula 1....sau macar Liga 1.
    Bine ca le baga pe Digi....sa imi bag eu ceva in digi-ul lor ca au cumparat tot....si Liga 1 de fotbal si acum si Formula 1.

Registered Array
    Data înscrierii
    05.04.2011
    Locație
    Alexandria
    Postări
    32

Implicit

Schumi all the way, chiar daca nu mai e "in his prime" cum spun englezii.Din noua generatie Vettel si Hamilton sunt liderii.Dintre marii campioni din trecut mentionez doar pe Bernd Rosemeyer, Rudi Caracciola, Jimmy Clark si Gilles Villeneuve printre preferati.
    Mazda RX-8, +250CP,K&N intake, Brembo brakes, Catless midpipe, Fujitsubo exhaust, 9500rpmm...

Super Moderator Array
    Data înscrierii
    28.02.2011
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    40
    Postări
    1.690
    Blog Entries
    1

Implicit

Pe anul 2013 campion de necontestat Sebastian Vettel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Miniaturi atașate Miniaturi atașate Formula 1-_63939282_sebastian_vettel_2_getty.jpg  

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •