Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Bucuresti

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Devu
    a răspuns
    Cel mai posibil sa ne vedem la RTS, cu DreamWorks .
    Momentan, ne rezumam doar la intalniri. Mai departe, vedem ce ne rezerva viitorul.

Lasă un comentariu:

• Andraey
    a răspuns
    Am auzit destule despre voi cu bune cu rele ca asa e in orice comunitate, fara rau nu e bine si invers . Bine ca perseverati si continuati drumul inceput nu ai spus ce aveti de gand pe mai departe, noi membrii, intalniri, participare la vreun eveniment ...
    Poate ne vedem la RTS-u de anu' asta !

Lasă un comentariu:

• Devu
    a răspuns
    Salutari tuturor. Multumim pentru primire. Imi cer scuze ca primul post a fost asa subtil, n-am avut timpul necesar sa detaliez.
    Andraey, ai auzit bine, presupun ca si multe vorbe rele...de pe celalalt forum. In fine, conteaza putin partea aceea.
    Nu sunt eu fondatorul comunitatii, ci amicul meu Chyry ( nu are cont aici, doar pe 4tuning ), eu fiind deja finantatorul clubului DreamWorks.
    In mare parte, este comunitate, nu club, pentru ca momentan nu participam la evenimente ( dar astea nu inseamna ca suntem samantari sau raceri ).
    Am incercat organizarea unei intalniri de cluburi si posesori auto, de mare amploare. Si-au anuntat foarte multi prezenta, dar am fost nevoit sa o anulez din cauza problemelor cu masina lui Chyry ( Motorul a facut poc...dar curand iese pe strazi, intr-o noua setare pentru ca in masina s-au investit in jur de 1000 euro. Daca nu se intampla asta, masina era prezenta la primul eveniment ).
    Dar nu-i timpul pierdut, in vara vom face ceva frumos, promitem.

Membri :
    - Alex Devu : Honda Civic Ej9
    - Chyry : Opel Corsa B
    Fișiere atașate

Lasă un comentariu:

• Andraey
    a răspuns
    Din ce am auzit "Wrecked Society" este o incercare de creare a unui club sau a unei comunitati. Deocamdata s-a rezumat la intalniri ...
    Asteptam detalii de la tine, ce ai de gand sa faci mai departe, cand au loc intalnirile - poate apar si eu cu permisiunea voastra

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Viitorul suna bine.
    Bravo Devu , hai cu poze si evenimente de la voi.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Asa...dezvolta...

Lasă un comentariu:

• Devu
    a creat un topic Bucuresti

Bucuresti

Wrecked Society
Procesare...
X