Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Kia Pro Ceed...masina mea

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • adrian17071979
    a răspuns
    @BTK- Cum te descurci cu noua suspensie pe timpul iernii ?
    Sau este reglabila ......

    Lasă un comentariu:


  • PWR
    a răspuns
    Pai baga niste poze cu suspensia sa o vedem.

    Lasă un comentariu:


  • BTK
    a răspuns
    Luni am facut revizia de 120000 km.fara probleme majore pana acum.
    revizia m-a costat 900 lei,cu uleiul adus de mine(mi-am luat Motul 5W30),filtru polen,filtru benzina si inlocuit curea accesorii+intinzator.trebuie sa mai schimb si placutele de frana,astazi le-am comandat,260 lei set placute fata-spate marca texar.
    cristi...inca nu am facut poze cu suspensia noua.

    Lasă un comentariu:


  • Christnacht
    a răspuns
    BTK-ule baga pozele cu noua suspensie
    Ca sfat vopseste masina negru cu pigmenti rosii si o sa iasa crima. Baga banii in ea nu te mai gandi la prostii

    Lasă un comentariu:


  • Geo
    a răspuns
    Am postat eu , da se pare ca nu a aparut...la aia de pe burada mi-am pus eu folia, complet nemultumit de cum au lucrat, bine ca macar nu s-a dezlipit in doi ani..au si ridicat preturile nesimtitii..asta ziceam in postu ala care n-a aparut, ca sper sa n-ai probleme ca lucreaza prost...da se pare ca ai...

    Lasă un comentariu:


  • Christnacht
    a răspuns
    Pai du-te mai peste ei si sa ti dea banii inapoi !!! Da-i in p---a mamii lor

    Lasă un comentariu:


  • BTK
    a răspuns
    Astazi am spalat pt prima data masina de cand am colantat-o,si am observat cum se deslipeste autocolantul in mai multe zone,multe bule de aer,bule de mizerie(nu au fost in stare sa le stearga inainte de a pune autocolant),zone micute dar la vedere unde nu este deloc autocolant...asa ca nu recomand nimanui sa isi coleze sau sau sa puna folii unde am pus eu.am fost la ei si le-am facut scandal,si a ramas ca luni sa merg sa aleg,ori sa imi dea banii inapoi si sa dea autocolantul jos,ori sa mai retusheze pe unde sunt probleme,dar retus ar insemna toata masina,doar plafonul fiind singurul de care pot zice ca este bine pus autocolantul.

    Lasă un comentariu:


  • BTK
    a răspuns
    Pe th.burada,bucata dintre bratianu si gara,sunt unii acolo de pun folii si coleaza.1000 lei a costat

    Lasă un comentariu:


  • Geo
    a răspuns
    Cat a fost colantarea si unde ai facut-o?

    Lasă un comentariu:


  • BTK
    a răspuns
    singur cristinel,singur.ce rost are sa dau sa dau cuiva bani sa faca ce pot face si eu

    Lasă un comentariu:


  • Christnacht
    a răspuns
    Trebuie sa o vad live neaparat plus de asta vreau sa-mi dai cateva detalii despre acel plus, mi-ar placea bordul imbracat cu plus. Ti le-ai imbracat tu singur sau ai apelat la cei in domeniu ?
    Mai vorbim noi

    Lasă un comentariu:


  • BTK
    a răspuns
    nu stiu exact costurile,masina fiind pe firma,mi s-au decontat costurile cu inmatricularea.numerele au costat parca 90 lei,dar mai departe nu mai stiu

    Lasă un comentariu:


  • PWR
    a răspuns
    Cat te-a costat inmatricularea pe CT?

    Lasă un comentariu:


  • BTK
    a răspuns
    luna trecut am terminat leasingul,sunt om liber in sfarsit au fost 4 ani grei dar frumosi alaturi de masinuta mea.
    ODO :117000
    ca numar de inmatriculare...in loc de B 86 CGT,acum am CT 86 CGT
    masina a mai primit cateva modificari la interior pt confortplafoniera centrala fata cu suport de ochelari,imbracat plafonul interior in material plusat negru,odata cu el si stalpii laterali si o nuca schimbator imbracata in piele.

    la exterior,dupa un esec destul de costisitor in a modifica stopurile,mi-am luat stopuri noi,pe care le-am imbracat in folie speciala pt. faruri si stopuri,farurile si ele au primit aceasi folie dar mai deschisa la culoare.masina am imbracat-o in autocolant,combinatie negru mat cu rosu mat

    cateva poze de la inaltime cu masina
    Fișiere atașate

    Lasă un comentariu:


  • BTK
    a răspuns
    in afara de a da stikerul jos si a remedia problema d p haion nu am mai facut nimic...si nici nu stiu daca o sa ii mai fac...ma gandesc sa o vand si sa iau o masina cu ceva cai in plus

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X