Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Kia Pro Ceed...masina mea

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    singur cristinel,singur.ce rost are sa dau sa dau cuiva bani sa faca ce pot face si eu
    My Photos

    Comentariu


    • #77
      Cat a fost colantarea si unde ai facut-o?
      sigpic

      Comentariu


      • #78
        Pe th.burada,bucata dintre bratianu si gara,sunt unii acolo de pun folii si coleaza.1000 lei a costat
        My Photos

        Comentariu


        • #79
          Astazi am spalat pt prima data masina de cand am colantat-o,si am observat cum se deslipeste autocolantul in mai multe zone,multe bule de aer,bule de mizerie(nu au fost in stare sa le stearga inainte de a pune autocolant),zone micute dar la vedere unde nu este deloc autocolant...asa ca nu recomand nimanui sa isi coleze sau sau sa puna folii unde am pus eu.am fost la ei si le-am facut scandal,si a ramas ca luni sa merg sa aleg,ori sa imi dea banii inapoi si sa dea autocolantul jos,ori sa mai retusheze pe unde sunt probleme,dar retus ar insemna toata masina,doar plafonul fiind singurul de care pot zice ca este bine pus autocolantul.
          My Photos

          Comentariu


          • #80
            Pai du-te mai peste ei si sa ti dea banii inapoi !!! Da-i in p---a mamii lor
            https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

            Comentariu


            • #81
              Am postat eu , da se pare ca nu a aparut...la aia de pe burada mi-am pus eu folia, complet nemultumit de cum au lucrat, bine ca macar nu s-a dezlipit in doi ani..au si ridicat preturile nesimtitii..asta ziceam in postu ala care n-a aparut, ca sper sa n-ai probleme ca lucreaza prost...da se pare ca ai...
              sigpic

              Comentariu


              • #82
                BTK-ule baga pozele cu noua suspensie
                Ca sfat vopseste masina negru cu pigmenti rosii si o sa iasa crima. Baga banii in ea nu te mai gandi la prostii
                https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

                Comentariu


                • #83
                  Luni am facut revizia de 120000 km.fara probleme majore pana acum.
                  revizia m-a costat 900 lei,cu uleiul adus de mine(mi-am luat Motul 5W30),filtru polen,filtru benzina si inlocuit curea accesorii+intinzator.trebuie sa mai schimb si placutele de frana,astazi le-am comandat,260 lei set placute fata-spate marca texar.
                  cristi...inca nu am facut poze cu suspensia noua.
                  My Photos

                  Comentariu


                  • #84
                    Pai baga niste poze cu suspensia sa o vedem.

                    Comentariu


                    • #85
                      @BTK- Cum te descurci cu noua suspensie pe timpul iernii ?
                      Sau este reglabila ......

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X