Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Kia Pro Ceed...masina mea

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• CT84LEU
    a răspuns
    Varianta de soft pentru motorizari pe benzina exista doar cu soft si fara soft. Se pot face niste modificari mai speciale insa asa cum ti-am explicat ar necesita drum la bucuresti, masurare AFR, teste...nu cred ca obtii in plus mai mult de 2- 3 cai fata de ce ti se ofera cu softul simplu si nu cred ca se merita drum+stres.

Lasă un comentariu:

• naiman
    a răspuns
    Parca am vazut masina ieri alaltaieri in fata la Phoenix cu bara vopsita.

Pune niste poze.

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Bun bun, te asteptam cu poze proaspete

Lasă un comentariu:

• BTK
    a răspuns
    am bagat masina la vopsit,doar pragurile si bara fata.maine ar trebuii sa o iau,abia astept,imi e oleak dor de ea

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Imi pare rau sa aud asta . Pacat de culoarea pe care vroiai sa o faci neagra cu pigmenti rosii . Dar poate pe viitor rezolvi problema

Lasă un comentariu:

• BTK
    a răspuns
    nu mai am talent deloc cristinel,masina nu o mai vopsesc toata din cauza neseriozitatii anumitor oameni

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Hai btk-ule misca-te mai cu talent Bag-o odata la vopsit

Lasă un comentariu:

• LiTTLE
    a răspuns
    Da stiu, de aia nici nu se merita ...mecanicul meu(un bun prieten) imi spusese ca pentru a castiga ceva cai..trebuie sa ma bag sub capota...si ma ajungea cu totul in jur la 1500 euro...+60 cai... dar am zis nu

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Softul mai mult de 10CP(pentru ca e motor aspirat, nu ai compresor...nu ai turbo) nu iti da in starea actuala...poate doar daca mai modifici cate ceva pe la motor sa mai storci ceva in plus.

Lasă un comentariu:

• LiTTLE
    a răspuns
    Eu pe a mea la resoftat nu castigam mai mult de 10 cai LOL.

Lasă un comentariu:

• BTK
    a răspuns
    Si lu adi am inteles ca tot nu ii trage bine masina,dar nu de la soft ...termin cu vopsitul,si o sa ii fac si soft,dar ma intereseaza daca este si o varianta de resoftare pt putere mai mare,nu neaparat sa imi scada si consumul.

Lasă un comentariu:

• CT84LEU
    a răspuns
    Il asteptam eu cu un soft mai de ceva vreme. Vezi ca intre timp Adi vecinu'tau a schimbat 60 de softuri pe leonul ala.

Spor la modificari in continuare si mult succes. Imi place ce a iesit pana acum.

Lasă un comentariu:

• LiTTLE
    a răspuns
    Draguta masina btk un model foarte reusit...imi plac modificarile motor nimic?

Lasă un comentariu:

• Basti77
    a răspuns
    Interesante jantele. Vin bine pe negresa d

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    btk-ule ti am vazut azi masina pe la astra dar nu am mai apucat sa ti fac semn. Am vazut ca ai praguri . Fa-i poze la negresa aia si pune-le aici sa vada si ochii nostrii

Lasă un comentariu:

Procesare...
X