Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fiat Stilo JTD

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Asta nu-mi place mie la ambreiajele astea...ca sunt prea tari, daca stai intr-un oras aglomerat ca bucuresti sau Constanta(pe timpul verii)...si esti nevoit sa apesi ambreiajul mult...e cam deranjant pentru piciorul stang.
    Oricum practic nu aveai alta solutie...ca sa-ti tina cuplul ala imens trebuia sa schimbi obligat ambreiajul.

Comentariu

pentru asa ceva exista automata ,insa nimic nu se compara cu manuala,ma enerveaza ca nu folosesc stangul de asta conduc mai mult manuala,bafta la cati mai multi cai

Comentariu

salut ! am si eu un stilo an 5 usi 1,9 jtd 110 cp si ma gandesc sa ai mai adaug niste cp si so modific un pic la exterior ! nu am cunostinte de mecanica dar asi fi curios cam la cat te/a ajuns pe tine modificarea care ai facut_o ca sa ai mai multi cp ! eu sunt din botosani ! ami place cum ai fact_o bafta an continuare !

Comentariu

Vezi ca a scris pe pagina anterioara, mai exact AICI.

Pentru o resoftare poti intra pe site-ul dimsport.ro si vezi lista de preturi pentru modelul tau si eventual un nr de telefon de la reprezentanta Dimsport din Iasi sau Suceava.

Comentariu

Procesare...
          X