Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce numere aveti la masina?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce numere aveti la masina?

    Ce numere aveti la masina ?
    (Aveti numere speciale ? Ce semnificatie au ?)
    Cand prostul e la locul lui, nu ma deranjeaza, ma deranjeaza numai atunci cand e la locul altuia.

  • #2
    CT-82-PWR nu are nici-o semnificatie anume...PWR=Power,mi-a placut mie cum suna, PWR e la moda ca sa zic asa,l-am vazut pe multe masini din toata tara.
    Ideal nr asta ar sta pe un BMW M Power.

    Comentariu


    • #3
      CT-88-WGR de la leasing nu este "preferential" ma bucur ca nu am nimerti ceva de genu "k k t"
      sigpic

      Comentariu


      • #4
        B-911-usa
        Miturile in care credem au tendinta de a deveni realitate

        Comentariu


        • #5
          CT 45 GXG ...destul de complexa explicatia
          sigpic

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Gaby Vezi post
            CT-88-WGR de la leasing nu este "preferential" ma bucur ca nu am nimerti ceva de genu "k k t"
            Vrei s-a spui ca nu e nr preferential? WGR

            Comentariu


            • #7
              Numarul lui Dark e belea
              Eu am CT-xx-FLO , daca va zic ca a fost asa la rand ma credeti ?
              sigpic

              Comentariu


              • #8
                AG-23-MAJ 23 e ziua in care s-a nascut baietelul meu , M de la Matei - primul prenume al lui , A - Anca , sotia mea si J - John cum ma mai striga prietenii ( pe langa porecla ) intrucat I - de la Ionut nu mai aveau militienii de la numere
                Si Vis Pacem , Parabellum !!!

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de THUNDER77 Vezi post
                  AG-23-MAJ 23 e ziua in care s-a nascut baietelul meu , M de la Matei - primul prenume al lui , A - Anca , sotia mea si J - John cum ma mai striga prietenii ( pe langa porecla ) intrucat I - de la Ionut nu mai aveau militienii de la numere
                  B-111-DIO, stau in italia ji dio inseamna dumnezeu, i-am disperat pe fraieri.

                  Comentariu


                  • #10
                    BC 01 MKZ
                    BC == bacau \
                    01 = luna in care m-am nascut aveam si posibilitate de 08 adica ziua de nastere dar politistul a zis ca cu 01 suna mai bine
                    MKZ == lesne Markizu nicname , porecla ce vine de la o veche marka geamana care a devenit mark markat marki ...markiz ...markizu

                    Comentariu


                    • #11
                      nu e preferential...

                      din cate am mai auzit mai este pe un seat si un ford amandoua leasing...
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #12
                        Gaby...daca nu e preferential de unde vin cifrele de 88 d si plus de asta WGR mai are amicul tau din cartierul 4-5 cu golf 3 parca.
                        De ce nu recunosti ca e preferential? P

                        Comentariu


                        • #13
                          Pe Opel: MS 69 XTZ ...Mures, 69 e pus pt ca-mi place cum arata, iar XTZ e ...Xtazy
                          Pe BMW: MS 10 EFJ (E Foarte Jaf) =)) .... sunt numere puse aiurea, asa am cumparat masina. Intr'o luna ...doua, sper sa o trec pe numele meu si va primi mai mult ca sigur una din cele 4 variante:MS 66 XOX, MS 69 XOX, MS 66 XTZ sau MS 91 XTZ, astept o parere din partea voastra
                          Yahoo: danxtazy
                          Cars: Opel Astra F 1.6SZ & BMW 316i Compact.

                          Comentariu


                          • #14
                            SB 48 DEA de la andrea numele la sotia mea masina in germania a avut numar ANDY 202 ( a fost tot a sotiei mele)
                            SB 20 PEL de la OPEL este masina mea
                            SB XX LEX nu vine de la nimica insa aveau ceva procurori saua avocati in sibiu si nu te opreste politia asa des
                            SB 08 ETG E de la numele firmei mele Euroterm Group
                            si cam atata deocamdata
                            sigpic

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de xtazy Vezi post
                              Pe BMW: MS 10 EFJ (E Foarte Jaf) =)) .... sunt numere puse aiurea, asa am cumparat masina. Intr'o luna ...doua, sper sa o trec pe numele meu si va primi mai mult ca sigur una din cele 4 variante:MS 66 XOX, MS 69 XOX, MS 66 XTZ sau MS 91 XTZ, astept o parere din partea voastra
                              Ca sa fii in ton cu cealalta masina as alege MS 69 XOX sau anul tau de nastere si ar veni MS 91 XTZ una din astea doua...da-i cu banul si care cade ala va ramane.

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X