Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Alegere intre ix35 un ford kuga sau un kia sportage

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Fordul e super d.p.d.v al designului , dar mare atentie la cele 4x4 , au probleme mari, si la final ajungi sa ai tot una 2x4 . Eu personal as merge pe IX35 .

Lasă un comentariu:

• romeo
    a răspuns
    corect.... Am mers cu un IX35 ceva timp cand mi-am pierdut catelul. Super masina. Kia pare imbatranita si personal Hyundaiul i-mi da impresia de ceva gen Lexus..

Si nu as alege Kuga poate RAV4.. dar oricum sunt mai scumpe ambele.

Lasă un comentariu:

• k3nzo1
    a răspuns
    Eu as alege hyundai ix35, motor 2.0 184 CP. Conduc asa ceva, 4WD permanent, blocare diferential. Beneficiezi de 5 ani de zile garantie fara limita de km si asistenta rutiera pe intreg teritoriul Europei. Cel mai bine le conduci pe fiecare, o sa vezi diferenta

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Daca ai bagat si Kuga in discutie, atunci mergi pe Ford..fiabilitate cunoscuta, piata mai larga de desfacere pentru piese, per total mai serioasa ca celelalte..

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Din cele trei eu as alege intre Kia Sportage si Ford Kuga.
    Kia Sportage parca imi place cel mai mult, e putin mai mare ca Ford-ul Kuga si in ultimi ani Kia fac masini foarte bune, garantie 7 ani, motorizari bune, iar ca pret/dotari e mai mult decat acceptabil.
    Iar ca siguranta ambele stau foarte bine, avand cate 5 stele Euroncup, detalii aici si aici.

Lasă un comentariu:

• Ibiza
    a răspuns
    Eu as alege kuga , imi place design-ul etc... de motorizari nu stiu ce sa zic am net foarte slab si nu prea pot sa vad ce poate fiecare , dar asteapta si alte pareri.

Lasă un comentariu:

• kramida
    a creat un topic Alegere intre ix35 un ford kuga sau un kia sportage

Alegere intre ix35 un ford kuga sau un kia sportage

Am si eu o intrebare si vreau cat mai multe pareri. tre sa iau o decizie in cateva zile si sunt tare nehotarat. am de ales intre un ix35, un kuga sau un sportage si nu stiu ce sa aleg. argumentati va rog.
Procesare...
X