Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Daewoo Cielo CS 89 YMA

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• PWR
    a răspuns
    Nu prea ai sanse sa gasesti, cererea e foarte mica pentru modelul asta si probabil nu se mai fabrica.

Lasă un comentariu:

• LEW
    a răspuns
    Salut! stie cineva und epot gasii si eu faruri cu lupa pentru cielo ?? am cautat cam peste tot si...nimic

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Se preconizeaza noutati!!!
    Felicitari si rulare placuta.

Lasă un comentariu:

• soosy
    a răspuns
    Hai cu pozele cu jantele ON...

Spor in continuare.

Lasă un comentariu:

• iviTe
    a răspuns
    Exterior .. in jur de 7 ia .. chiar 6 si umpic dar in oras papa destul 10 ... 11 depinde de picior

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Mai mult de 8% afara si 11% in oras?
    Eu nu cred ca sare peste cifrele de mai sus.

Lasă un comentariu:

• iviTe
    a răspuns
    Sincer nu am facut socoata ... dar consuma destul

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Ce consum are masina, ma refer minim cat ai reusit sa scoti in oras si in afara?

Lasă un comentariu:

• Greku`KTL
    a răspuns
    Il ai pe privat sau iti dau sms cu el, il poti suna si acum ca m-am intalnit cu el acum 5 minute pleca catre mare, deci poate vorbii .

Lasă un comentariu:

• iviTe
    a răspuns
    Ai nr lui de tel ??

Lasă un comentariu:

• Greku`KTL
    a răspuns
    Bine te-am gasit si aici ma banatzene :* . Deja cred ca stii parerea mea despre masina ta...si faza cu revopsitu ..trebuie sa fi prea perfectionist sa iti dai seama de calitatea vopselii de pe masina ta...mie imi place sincer.
    Iar cu sticlele clare, vorbeste cu RaZvAN (XWH) , ai id-ul lui pe mess ca el si-a dat comanda de sticle clare ptr farurile lui cu lupe.
    Bafta !

Lasă un comentariu:

• iviTe
    a răspuns
    Da il cunosc pe greku chiar tin si legatura telefonic cu el dar cam greu sa gasesc faruri dinastea am gasit doar la chinezi pe un sait si le dadusem un mail ... sau niste faruri cu sticla clara ..

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Bine ai venit!!!
    Felicitari pentru masina care o detii , foarte frumos si finut tuning .
    Se vede de la distanta un Cielo preparat si care atrage priviri pe oriunde trece, dar ramane placut retinei si daca mai punem ca este prezent la intalnirile Daewoo din tara atunci proprietarul trebuie sa fie mandru de ceea ce a realizat.
    Acum daca tot ai probleme cu farurile , te pot ajuta si eu de aici daca gasesc ce cauti ( cunoasc proprietari de Cielo si poate ma ajuta si ei , un ex: este Greku care poate il cunosti si tu si care il asteptam si pe el alaturi de noi pe forum ) am sa fac cateva poze si am sa iti postez pe topic .
    Succes mult in continuare si posteaza te rog pozele cu intalnirea unde ai fost prezent

Lasă un comentariu:

• iviTe
    a răspuns
    Ma gandisem si la asta dar eu am far cu striatii ... si nu prea merge trebuie far cu sticla clara .. erau intr`un timp care aduceau faruri cu lupa ptr cielo.

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Crystal-Head-Light-with-Projector-for-CIELO-96-LS-DL-002-2-.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	2,0 KB 
ID:	39532

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Daca nu gasesti faruri cu lupe poti incerca varianta asta cu lupe+xenon bagate in farurile stock ale masinii. Galerie foto lupe - bluexenon.ro

Lasă un comentariu:

Procesare...
X