Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Logan 1.4 Tuning

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Mie nu imi place face ca un tractor in ralanti brr brr brrr plus ca merge in 3. =))

    Comentariu


    • #32
      Pai hai sa le punem aman2 la un loc si facem focu cu ele..ca si a ta face la fel ))
      Cred ca a fost un lot prost de logane 1.4 de balbaie si trepideaza.
      Acceleratie logan 1.4MPI - YouTube
      Acceleratie Logan 1.4MPi 2 - YouTube
      sigpicLogan 1.4 MPI
      Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

      Comentariu


      • #33
        Frumos

        Comentariu


        • #34
          Chiar ca e tuning loganu asta isi merita titlul topicului

          Comentariu


          • #35
            E mega tuning)Acu am vazut si eu titlu.
            sigpicLogan 1.4 MPI
            Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

            Comentariu


            • #36
              MIU-le uh peste tot esti rautacios nene ... Fiecare cu placerile lui

              Frumoasa masina ingrijita si pusa la punct asa cum ar trebuii bafta in continuare fara incidente

              Comentariu


              • #37
                Chiar nu am fost rautacios deloc nu stiu ce tot aveti cu mine.Am zis ca merita titlul topicului pe buna dreptate.Eu cu Alin ma cunosc de vreo 3-4 ani suntem prieteni buni avem masini 95% la fel deci nu am zis cu rautate masina chiar merge bine.Poate o sa imi postez si eu masina aici desi vad ca mereu trebuie sa fie cineva care sa se lege de vreun post de al meu.Numai bine

                Comentariu


                • #38
                  Lumea toata e impotriva taaaa.
                  Posteaza ma si tu masina aici.Sa fie alt logan 1.4tuning sau mai tuning.
                  sigpicLogan 1.4 MPI
                  Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

                  Comentariu


                  • #39
                    Mai pun si eu niste poze de la sfarsitul anului 2011..cu rotile de iarna.
                    Masina a primit intre timp ulei Motul x-cess 5w40, buson magnetic si niste culbutori cu role pe care o sa ii montez la primavara ca acu imi ingheata cheile in mana
                    Fișiere atașate
                    sigpicLogan 1.4 MPI
                    Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

                    Comentariu


                    • #40
                      Smecher...o sa ma mai informez de culbutorii astia sa vad ce-i de capu' lor si daca se merita deranjul.Bafta!

                      Comentariu


                      • #41
                        Actualizez si eu topicul....
                        Jantele au fost revopsite in alb de pe ph2, culbutorii cu role au fost montati, 2 anvelope noi toyo t1r pe fata, am schimbat si eu luminile la bord in alb+display pe rosu negativ, consola pe alb si niste semnale pentru oglinzi rosii, am antifonat si matisat toate clipsurile si panourile din masina, mai am bordul.
                        A fost masurata si compresia, aproximativ 13bari pe fiecare piston.
                        Cam atat momentan.
                        Urmeaza o noua galerie de evacuare.
                        Fișiere atașate
                        sigpicLogan 1.4 MPI
                        Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

                        Comentariu


                        • #42
                          Parca sunt prea luminoase butoanele cu lumina alba, era mai fain pe rosu la butoane/consola.

                          Comentariu


                          • #43
                            Deci...de luminile alea chiar nu ma intereseaza,e bine sa fie acolo totusi,mai schimba putin aspectul avand in vedere iluminarea monotona pe care o are loganul din fabrica.
                            Imi place foarte mult culoarea jantelor,culbutorii cu role si faptul ca ai o compresie beton .Astept cu interes upgrade-ul la sistemul de franare.Bafta!

                            Comentariu


                            • #44
                              Poze cu noua galerie de evacuare.Pana la montaj mai dureaza, intai sa ii infasor in banda termo pentru ca e mult mai comod decat sa ii izolez dupa montaj.
                              Fișiere atașate
                              sigpicLogan 1.4 MPI
                              Dupa doua blituri, daca nu sunt in spate sunt in stanga.

                              Comentariu


                              • #45
                                de ce ii izolezi? sti?
                                sigpic

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X