Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Logan Prestige 1.5 dCi / 85cp - Black Angel

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Logan Prestige 1.5 dCi / 85cp - Black Angel

    Logan Prestige 1.5 dCi / 85cp - Black Angel

    2000 - Avans
    1800 + 1500 - cumparat 2 bonuri ''Rabla''
    31262 - Achitat
    TOTAL = 36.562. ron
    2.855. ron - taxe inscriere (adm.fin./pol.) / taxa poluare
    Fișiere atașate

  • #2
    Frumos,mai rar culoarea asta neagra chiar imi place,si motorizarea cea mai adecvata pe un logan(consum foarte mic,performante decente).
    Sa o stapanesti sanatos,cati km ai facuti pana acum?

    Comentariu


    • #3
      15 mii in 10 luni

      Comentariu


      • #4
        Frumos negru, pacat ca nu era cand mi-am luat-o eu pe a mea.
        Multi km fara probleme.
        sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

        Comentariu


        • #5
          Noutati nimic?.
          sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

          Comentariu


          • #6
            Frumos pe negru Loganul , are tenta de elegant cu toate ca este foarte greu de intretinut culoarea neagra arata foarte bine.
            Consum cu pipeta , am vazut ca este si bine intretinut , nu pot sa mai zic decat KM fara incidente si sa vedem mai multe poze cit si informatii noi referitoare la aceasta masinuta.

            Comentariu


            • #7
              De unde o scoateti voi pe asta cu consum mic/cu pipeta? consuma destul de bine pentru un benzinar de capacitatea lui, da sunt altele mult mai eficiente decat el...consumu e deloc mic, e decent in cel mai bun caz...oricum, masina e frumoasa si intretinuta, bravo lui.
              sigpic

              Comentariu


              • #8
                Geo dupa cum scrie la inceputul topicului este 1,5dci de 85 cp .
                Asadar este motorina si o poti lasa sa mearga cit vrea ea ca oricum cinsuma putin , eu stiu ca am avut un Megane de 1,9d si sincer iti spun ca bagam de 15 lei motorina si ma saturam de plimbat.

                Comentariu


                • #9
                  Geo a ramas cu benzinarul in cap nu a vazut ca aici e vorba de diesel.

                  Comentariu


                  • #10
                    =)) da...chiar...si stiam masina dinainte sa faca topic aici =)) da, scuze...postasem inainte la un logan tot negru si are 16v si am ramas cu ideea...da, consuma bine si se infige mai frumos ca ala de 70
                    sigpic

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X