Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Anunturi

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Anunturi

    Aici va puteti anunta plecarile, venirile, cererile, programarile tiganelilor, gratare si etc ...

    1. Primul anunt este ca, colegul supercar a facut modificari la capitolul securitate, si anume, nu se mai poate vizualiza sectiunea//Petrolhead fara a fi logat.
    sigpic

  • #2
    Apropo de plecari : se pare ca undeva la sfarsitul acestei luni , cam pe 28/29 ,si exista posibilitatea ca plecarea sa se amana chiar si in prima saptamana din Luna Iulie, voi pleca in voiaj. Asa ca , prezenta mea pe forum va fi foarte rara spre deloc .
    Si asta se va intampla pe o perioada de cca 6 luni . Dar pana atunci mai este , si incer sa nu va plictisesc prea mult .
    sigpic

    Comentariu


    • #3
      Chiar imi pare rau ca pleci, esti cel mai activ user de pe forum, o sa iti simtim lipsa.

      Comentariu


      • #4
        Eee , hai nu dramatiza , ca nu-s cel mai activ . Mai sunt cel putin 10 useri (nu vreu sa'i enumar) care tin forumul viu .
        Se stiu ei care sunt .
        Asta e ! Trebuie !
        sigpic

        Comentariu


        • #5
          Asa este, oricum sa ne auzim cu bine si voiaj usor, o sa plec si eu in toamna ca si cadet(sper sa am noroc sa plec pe tanc petrolier).

          Comentariu


          • #6
            Nu iti pot ura decat succes ! Si noroc de o companie care are program de cadeti .
            sigpic

            Comentariu


            • #7
              Vand 2 telescoape spate Logan cu flanse, in cutie, noi. Pentru detalii si pret, va rog apelati 0744339807.

              Comentariu


              • #8
                Ce fel de amortizoare?
                De la cine?
                Flansele de la cine sunt?
                Pune pret altfel se sterge.
                sigpic

                Comentariu


                • #9
                  Sa pun si eu un anunt acum pentru toti!

                  Mai nou sunt si broker deci daca aveti vreodata nevoie de un RCA la cel mai mic pret eu va pot ajuta. Am castigat multi clienti de cand am devenit broker dar lucrez tare bine pe alte capitole si cu ASTRA.
                  Cel mai ieftin Casco ramane la ASTRA.

                  Pentru membrii PetrolHead o sa fie ceva mai special!
                  https://www.facebook.com/www.crisgarage.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Inca un navigator pe picior de plecare si aici! Culmea ca sunt nou pe forum (doua zile) si in nicio saptamana plec!
                    Buna sectiunea asta, sper sa se lasa cu intalniri la vara cand ma intorc!
                    Ar fi si acum timp dar doar pentru 4,5 zile, nu cred ca stau mai mult acasa...
                    Fiat Barchetta MK1 Rosso Corsa

                    Comentariu


                    • #11
                      Ti-am zis si pe privat...ai timp de una cel putin
                      sigpic

                      Comentariu


                      • #12
                        Bine ai venit Mircea ! Si daca nu ne-om intalni, sa ai un voiaj usor .
                        Daca pleci , cui lasi masina??
                        sigpic

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de mircea_cta Vezi post
                          Inca un navigator pe picior de plecare si aici! Culmea ca sunt nou pe forum (doua zile) si in nicio saptamana plec!
                          Buna sectiunea asta, sper sa se lasa cu intalniri la vara cand ma intorc!
                          Ar fi si acum timp dar doar pentru 4,5 zile, nu cred ca stau mai mult acasa...
                          Cand te intorci?
                          Voiaj usor.

                          Comentariu


                          • #14
                            Hehe, masina intra la garaj!
                            Ma intorc la sfarsitul lui iunie
                            Ne vedem duminica
                            Fiat Barchetta MK1 Rosso Corsa

                            Comentariu


                            • #15
                              vand set motor borgo dacia 1300 +garnituri ..setul este nou in cutie pret 300lei

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X