Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Audi A4 B5 1.9 TDI

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• adrian17071979
    a răspuns
    Noutati?
    Sa faci poze sa vedem si noi .

Lasă un comentariu:

• b0gdy
    a răspuns
    Nu.Masinutza a primit un set de telescope cu arcuri secondhand.Si cam atat.Sper sa termin sesiunea bine si sa ma apuc de ea.Doar finantele lipsesc

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Ai facut bad boy look la masina?

Lasă un comentariu:

• b0gdy
    a răspuns
    @PWR filtru K&N nu se merita la dieseluri pt ca e prea mult praf
    @Teo Andreea ms mult....modificari sper sa vina mai ales ca au avut grija vecini sa fie zgariata.....am inpresia ca am cam putine cerculetze....ca miau mai facut ei 2-3.....le "multumesc" oricum

Lasă un comentariu:

• Teo Andreea
    a răspuns
    Arata bine masina , si consumul este bun , sa o pastrezi sanatos , cu noi modificari ...

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Eu daca as fi in locul tau mi-as pune multe accesorii care se gasesc pe S4, body-kit(spoiler fata/spate si praguri), un filtru de aer K&N, asta asa pentru inceput, si asta doar daca ai de gand sa o tii mai multi ani, ca daca e ceva de scurta durata nu are rost sa bagi bani in ea.

Lasă un comentariu:

• b0gdy
    a răspuns
    ms......nu sunt oglinzi de s4=))=)))sunt doar nsite capace peste de la fostu proprietar!urmatoarea operatie e 2 culori badboy lookul si dupai cred ca urmeaza altele

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Arata bine masina, imi plac oglinzile de S4.
    O resoftare nu ii faci si tu?...la diesel se merita ca scoti minim inca 20-25CP, iar consumul ramane la fel.

Lasă un comentariu:

• b0gdy
    a răspuns
    Totusi eu cred ca o sa-mi fac bad boy look.....acum depinde cat de accentuat

Lasă un comentariu:

• Riddler
    a răspuns
    NU BAD BOY LOOK!!!!!!!! cand l-am dat jos parca a fost alta masina, atat ca si aspect cat si ca luminozitate a farurilor

Lasă un comentariu:

• b0gdy
    a răspuns
    acu am citit.....ms....

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Aici iti poate raspunde ridller care a patit-o rau de tot.
    Uitate la seria 5 a lui si sigur vei gasi raspunsul.
    Cu certitudine , depinde cit de accentuat este.

Lasă un comentariu:

• b0gdy
    a răspuns
    Vopsesc.....sincer nu sunt de acord cu colantatu....o intrebare pt cei care stiu.......bad boy lookul afecteaza faza lunga?adik bate mai scurt?

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Desigur ca poti .
    Daca respecti ce este in certificat , sigur nu ai probleme.
    O colantezi sau o vopsesti?

Lasă un comentariu:

• b0gdy
    a răspuns
    Vreau sa stiu daca pot face masina in 2 culori;precizez ca in talon am trecut grii-alastru sau inverz nush sigur.

Lasă un comentariu:

Procesare...
X