Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Sigla Petrolhead

Adună
Acest topic este īnchis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Yrman
    a răspuns
    Da omuletul ala de ce are fata ca din Alien?
    Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 21:35. Motiv: Scrie bre cu litera mare

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Cultivam injectati ca voi cu deceii, sa nu ne mai mancati benzina sa nu ne mai ocupati soselele, sa stati la service cu pompele-n sus
    Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 19:13.

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Daca tarancuta aia e volumptoasa si sapa bine, nu ma supar. macar eu cu un hectar de rapita merg un an, tu ce puii mei cultivi ca sa arzi in motor.P

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    =)) Maxim! Sa mori tu ca asa ii facem!

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Florine tie iti punem in loc de pompa un tractor si un camp cu o taranca cu sapa...bio-diesel tati

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Da, cu stelute si floricele, sa-l reprezinte pe florin. Si un sistem pompa duza. d

Sa vezi ce sigla pregatesc cu geo ... sa va cada bretelele de la chiloti tanga.
    Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 18:59.

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Macar nu vreau delfini, si alte scoici, nu? Si cam ce anume ne-ar reprezenta pe noi? Macar schimbi omuletul ala cu o ****re mai sexi asa.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Tre sa fie si ceva cu care sa ne identificam, un semn ceva..doar forma textului nu cred ca se retine...

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Dupa tine, daca nu are fluturasi, si carma, e nasol. )
    Ultima editare de DeLuXe; 01.Feb.2011, 18:43.

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Si eu care credeam ca le are cu computerul , stie pe ce taste sa apese.P
    Nu mah pe bune , chiar nu am nici o idee . Dupa mine as lasa doar scrisul , scris frumos si colorat , si atat. Hai cel mult si pompa aia, dar fara omulet.

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    DA DA! DAA!! Geo este Catalin Botezatu al nostru, vrei chiloti tuning, vi la geo ... d-aia l-am numit responsabil cu sigla, pentru simtul estetic iesit din comun pe care il poseda.

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Mah , ce sa zic , imi fac mea culpa , si va zic ca nu am nici macar o idee, ca o spuneam eu. Asa ca m-am rezumat la criticat ceva existent. Sory geo, stiu ca trenspiri facand chesti cu gust, dar na... nu ma pot abtine.

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Pai asta e si ideea bre florine, electricianu de la viper care esti tu

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Repet..critici...da veniti si cu sugestii de modificare..asa ce sa i fac:-??

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Mah stiti ce nu-mi place mie . Pare ca ala se impusca in cap cu pistolul de la pompa. Oare a aflat ca-i criza naspa in Romania?

Lasă un comentariu:

Procesare...
X