Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Sigla Petrolhead

Adună
Acest topic este īnchis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• SAILOR MAN
    a răspuns
    De Luxe fa mah si tu una , ca stiu ce te pricepi . Eu unul ... nu le am cu computerul.

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Vad ca nu isi bate nimeni capul, inchidem si o lasam balta?

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Nu ma refeream la ce bani dam noi ca sa le faca ma refream la fontul textului, ca nu il gasesti gratis pe net ca sa zici ca apare peste tot..si nu mi se pare ok sa lasam pe altii sa decida, adica daca vrea majoritatea sa vrem toti..ori toti de acord ori nu...astept idei noi si de la altcineva, eu nu mai fac altele, nu neaparat ca ar fi foarte complexe de facut, da ia mult sa le bibilesti sa fie cat de cat cizelate si trece timp mult...

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Geo am vazut ca este facuta in photo, am precizat sa fie mai multe nu am specificat pe undeva ca hai mai repede sau acum vreau sa vad 10 photo. Am zis sa fie mai multe ca sa avem de unde alege. Logic ca e cu plata ca doar nu ne face nimeni pe ochi frumosi, cand sa ne hotaram pe o sigla dam toti bani si gata. Nu zic e ok si sigla asta dar nu prea ma incanta in mod deosebit dar daca colegii o vor o voi accepta si eu asta e ca nu o sa fiu eu oaia aia neagra .
    Mishu da poate acum nu are nicio treaba dar pe viitor poate ar vrea si el sa faca parte . Facem filiala Constanta-Bucuresti
    Ultima editare de Christnacht; 04.Feb.2011, 20:11.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Da asta in ce crezi ca e facuta? Si ai impresia ca se fac asa la foc automat? Ca nu sunt doua poze una peste alta..sunt modificate toate ca sa nu gasesti pe nicaieri la fel...asta s-a facut in vreo 3 ore...daca punem doar text e prea banal si oricum Alex foarte bine fontu asta ca e destul de rar si mai e si cu plata, deci nu prea il gasesti peste tot...da am inteles, nu i nici o problema, toata lumea zice ca ar merge de politete, da zice si ca nu e buna asa ca cei care aveti alte idei, pune ti le aici...eu cu Alex ne am expus ideea
    PS: Mishu se pricepe in photoshop la VT, nu prea le are cu d astea artistice ca am vorbit eu cu el...si plus ca nu are nici o treaba cu Petrolhead, deci de unde ceva idei legate de noi...

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Sa faceti mai multe in photoshop si sa votam. Sa faca cine se pricepe in photoshop . O sa-i zic si lui MIshu ( LC ) sa isi faca cont aici si sa ne ajute cu mai multe photoshop-uri. Numai bine baieti

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Eu votez = OK
    V-am zis imi place , e chiar misto.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Ideea eu o vad in felul urmator...pompa=masini, putere, alea alea...fata, asociata de obicei cu ce inseamna auto si frumos..faza cu impuscatu in cap in ideea ca esti dispus sa faci orice pentru pasiune...mai era o faza cu mana ei pe pompa doar, da mi s a parut prea banala...ce tot ne invartim atata...dati accept sau nu? ca nimeni n a zis nimic concret...

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Geo, sa sti ca-mi place .Sincer . Dar tot ma deranjeaza ca aia pare ca se impusca in cap. Certati-ma dar am si eu piticu meu.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Nu, textul nu se modifica nici in format nici in culoare Asa e ideea originala, si vrem sa o pastram.
    Daca vreti sa schimbati modelul, veniti cu ceva nou, nu poze de pe gugal.
    Ultima editare de DeLuXe; 02.Feb.2011, 09:55.

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Prima litera P cu rosu si litera H cu rosu....e mai ok asa.

Lasă un comentariu:

• Gaby
    a răspuns
    1 minut in paint si a iesit asta...

Tot vroiati cranii ...

Geo no offence dar nu port fusta.
    Ultima editare de DeLuXe; 02.Feb.2011, 09:43. Motiv: Scrie bre corect gramatical

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Fiecare element e custom, nu l mai gasiti nicaieri..daca nu va convine spune-ti...ne omoara piedestalu pompei..e prea banal...

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Dupa lungi modificari si ras-modificari si bazata vag pe ideea lui florin, am ajuns la urmatorul model Se aproba sau nu?
    Ultima editare de Geo; 01.Feb.2011, 22:09.

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Asa l-a facut geo, a zis sa fie mai suparat, ca motorul lui cand ajunge la 3000 ture Mrrrr ...

Iasa acum sigla asta noua, e in productie.

Lasă un comentariu:

Procesare...
X