Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Sigla Petrolhead

Adună
Acest topic este īnchis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Geo
    a răspuns
    Nu, am zis clar ca fontu ramane acelasi...Magneto...mie nu mi plac, asta cu silueta aduce prea mult cu o sigla de la alt club, stiti voi care, plus ca nu prea suntem club de racing...

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Amandoua sunt misto , totusi ma atrage ceva mai mult aia cu eleronul ala sculat .
    Punem pe asta cu silueta masini pe parbriz, si aia cu fetita pe luneta ... aaaaaa , ce ziceti?

Lasă un comentariu:

• Gaby
    a răspuns
    Am avut putin timp si am facut astea, poate va plac...

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Nu mai zice nimeni nimic de sigla? pana duminica seara mai ramane deschis daca nu e interesant, dupa care alegem by default aia din semnatura, putin mai cizelata...

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Asta cu stickere separate sa fie marea problema..mai lucrez la o idee noua mai simpluta, sa vedem ce iese

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Si eu vreau o gagica, dar putin finisat piedestalul ala, dar stickerul il vreau pompa cu gagica separat, scrisul separat, sa mi le suprapun eu cum vreau.

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Hmmm, mah eu o vreau , ca-mi e tare draga. Sa mi-o dai si mie , ok?

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Pai deja doi s au exprimat cat de cat impotriva ei si am zis ca sa fim toti de acord asa ca a picat...

Lasă un comentariu:

• SAILOR MAN
    a răspuns
    Da asta cu gagica , ce are mah ? E chiar funny . Parerea mea .

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Intelege ca nu exista siluete pentru modelele astea, cel putin ce vrem noi si sa vectorizezi o masina ia foarte mult..eu asta ziceam...si eu nu le fac ca mi ia ore intregi si risc sa nu placa iar...asa ca daca cineva gaseste ceva silueta simplista la modelele alea, foarte bine, go go go

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Eu propun urmatoarele siluete: jaguar mk2, miura, db7, stratos, bugatti type 57, citroen ds, alfa romeo 8c

Mai stiam 2 masini superbe, dar nu mai tin minte, talbot, talgot ceva de genu era.

PS. Daca vad masini americane, sterg postul.
    PS2. Daca nu va place cel putin una din ele, va rog directia oftalomologie-neurologie.

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    Cicule ideea ta nu e rea , da gaseste mi schita (silueta)..pentru ca daca m-apuc sa vectorizez eu o masina, imi ia o zi intreaga si e foarte complex de facut schita aia de care zici tu

Lasă un comentariu:

• Christnacht
    a răspuns
    Ca sigla cred ca ar merge bine sa fie o masina veche de epoca , eventual un Buick ( schita ) si pe toata lungimea masinutei sa scrie PetrolHead. As face ceva sa va arat dar nu ma pricep in photoshop . Ori daca nu sa facem o schita cu un motor si sa punem PetrolHead ( in cerc ). Ma mai gandesc

Lasă un comentariu:

• Geo
    a răspuns
    De acord cu Deluxe, nu si bate nimeni capu si nu sunt idei noi si nu sunteti de acord cu ideea noastra, nici nu va bateti capu, atunci sa se inchida, ocupam spatiu degeaba
    Ultima editare de DeLuXe; 06.Feb.2011, 16:09.

Lasă un comentariu:

• DeLuXe
    a răspuns
    Tu ai venit cu arfe de la bucuresti si nu sti cum sa ne arati? welcome.

Fara suparare, eu am facut o sigla, reusita zic eu ... sanatate.

Lasă un comentariu:

Procesare...
X