Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Alfa Romeo 147 (B-147-FLW)

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Pablo
    a răspuns
    pretul a scazut la 4500euro, eu am plecat din tara si sta degeaba in fata portii. Daca e cineva interesat astept un email la banuta.florinel@yahoo.com
    LiTTle, nu or fii ele fiabile precum nemtoaicele (de parca astea ar fii) dar sunt mai frumoase, mai ales Brera sau 159....

Lasă un comentariu:

• LiTTLE
    a răspuns
    vezi sa nu iti para rau cu 159...totusi alfele din zilele de azi (noua generatie ) nu sunt chiar asa de afidabile

Lasă un comentariu:

• Pablo
    a răspuns
    imi place pizza

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Faci ce faci...da tot cu Alfa ramai.

Lasă un comentariu:

• Pablo
    a răspuns
    Asa este, masina a intrat la vanzare dupa o serie de noi modificarii ( capace oglinzi Q2, eleron GT...). Nu doreste nimeni o masina ingrijita ? Vreau 159
    Fișiere atașate

Lasă un comentariu:

• PWR
    a răspuns
    Ai vandut masina?

Lasă un comentariu:

• Negru_iulian06
    a răspuns
    Cam ce cuvant sa gasesc ca vreau sa va spun cit este de frumoara curvistina asta mmmmmm nu stiu nu gasesc bafta

Lasă un comentariu:

• adrian17071979
    a răspuns
    Se duce vorba pe alte "meleaguri" ca frumoasa masina a lui Pablo este de vanzare?
    Gresesc cumva?
    Sau este doar o barfa ?

Lasă un comentariu:

• the red passion
    a răspuns
    Salut!Superba masina...felicitari!Mie imi place tare mult modelul,doar face parte din prima faimoasa serie,o serie care a daruit numeroase sadisfactii casei constructoare,cat si posesorilor care au avut si au si in ziua de azi placerea de a o poseda si conduce.Nu degeaba a castigat in 2001 titlul de masina anului.Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea fara evenimente.Nu ii vopsesti (inegresti) stopurile?si apropo...masina imi pare tare cunoscuta...parca o stiu de undeva???

Lasă un comentariu:

• LiTTLE
    a răspuns
    Salut...mman felicitari...arata superb...chiar daca eu nu sunt inebunit dupa culoarea neagra...eu as fi mers pe un BLU MONTECARLO dc nu iti vopsesti toata plansa cu negru...iese bine..am facut eu ...

Lasă un comentariu:

• Pablo
    a răspuns
    Iata ca vin cu niste update-uri dupa o perioada de timp la Fluffy a mea ...
    A primit cu ocazia primului an impreuna un/o:
    - revopsire totala [Nero Fuoco]
    - un set nou de jante SuperSport 17"
    - arcuri -3cm
    - praguri interioare Alfa Romeo Novitec
    - am inlocuit suportul de pahar si de marunti cu un alt accesoriu mai fashion
    Se pare ca pragurile[acelea] nu-si mai aveau rostul ,dat fiind mult prea joasa odata cu arcurile ,si le-am eliminat ... insa nu peste mult timp va primi un set de praguri .

Iar pe langa aspectul exterior a sosit timpul sa mai schimb/repar una alta pe la masina,odata cu implinirea a 165600km, asadar dupa cum urmeaza:

1- Caseta de directie a fost reparata
    2- Capetele de bara
    3- Bieletele de directie
    4- Bieletele antiruliu
    5- Basculele inferioare ...
    6- Tamponul central al motorului
    7- Cablurile de frana de mana
    8- Revizia necesara dupa aproximativ 10000km [Ulei - SELENIA WR ,Filtrul de aer si cel de ulei]
    9- Dupa toate cele, obligatoriu o geometrie
    So let's see !

Lasă un comentariu:

• popaCML
    a răspuns
    Frumoasa...so stapanesti sanatos fara evenimente

Lasă un comentariu:

• LiTTLE
    a răspuns
    Bre pablo nu o mai tranti masina...am trantito eu o data pe strazile din italia...si am spart baie de ulei...la un simplu dos...acum am alta problema...evacuarea:| mi s'a rupt...:|

Lasă un comentariu:

• Adrian-Stefan
    a răspuns
    Frumoasa si foarte frumoasa jentile ! deci criminale !

Lasă un comentariu:

• speed
    a răspuns
    Frumoasa masina , iti doresc multi km fara probleme.

Lasă un comentariu:

Procesare...
X