Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Alfa Romeo 147 (B-147-FLW)

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Nea Pablo , misto masinuta . Cand o trantesti, ca nu pare a fi , si sigur i-ar sta bine .
    sigpic

    Comentariu


    • #17
      Cand or sa asfalteze astia klumea Bucurestiul Daca as cobora-o nu as mai avea unde sa o parchez din cauza pragurilor,so daca o cobor trebuie sa renunt la praguri ... sunt in dubii momentan.Merci SAILOR MAN

      Comentariu


      • #18
        Da frate dar ii pui una hidraulica . O ajustezi tu cum vrea muschiu tau.
        sigpic

        Comentariu


        • #19
          Pana la urma este o masina de zi cu zi si nu vreau sa exagerez.Adica mie mi se pare ok asa cum este,pentru moment.

          Comentariu


          • #20
            Tare de tot faza cu Move Over. Imi place aroganta ideii. Oricum daca ai fi venit in spatele meu si iti vedeam ala sigur acceleram in ideea de a stabili exact ce este: Order, invite sau wish list!

            Sper ca tii la glume, mi-am permis si eu observatia asta mai ales in ideea ca l-ai dat jos. Pacat.

            Sa stapanesti sanatos masina si fara probleme. Arata bestial!
            P.S. Ma incanta ideea de a gasi pe cineva sa-mi faca un paintbrush pe capota cu motorul exact cum l-ai scos tu in poza respectiva. Se ofera careva?
            Chiptuning si Remapari DIMSPORT
            sigpic

            Comentariu


            • #21
              Stikerul cu MOVE OVER a fost o nebunie de moment de-a mea.Spoilerul fata era crapat in acea zona fiindca fostul propietar a dat jos bandourile si le-a umplut cu kit apoi a revopsit.Normal ca dupa un timp chitul a crapat si se vedeau crapaturile acolo si ca solutie de moment pana sa schimb spoilerul cu unul nou a stat acel move over.
              Merci frumos

              ps.tin la glume

              Comentariu


              • #22
                frumoasa masina,interiorul din piele e un pic dezavantajos iarna ,vad din poze ca ai si soferita,reusesti sa imparti masina?

                Comentariu


                • #23
                  Frumoasa masina , iti doresc multi km fara probleme.
                  sigpicLogan 1.6 16v 85 SRY

                  Comentariu


                  • #24
                    Frumoasa si foarte frumoasa jentile ! deci criminale !

                    Comentariu


                    • #25
                      Bre pablo nu o mai tranti masina...am trantito eu o data pe strazile din italia...si am spart baie de ulei...la un simplu dos...acum am alta problema...evacuarea:| mi s'a rupt...:|

                      Comentariu


                      • #26
                        Frumoasa...so stapanesti sanatos fara evenimente

                        Comentariu


                        • #27
                          Iata ca vin cu niste update-uri dupa o perioada de timp la Fluffy a mea ...
                          A primit cu ocazia primului an impreuna un/o:
                          - revopsire totala [Nero Fuoco]
                          - un set nou de jante SuperSport 17"
                          - arcuri -3cm
                          - praguri interioare Alfa Romeo Novitec
                          - am inlocuit suportul de pahar si de marunti cu un alt accesoriu mai fashion
                          Se pare ca pragurile[acelea] nu-si mai aveau rostul ,dat fiind mult prea joasa odata cu arcurile ,si le-am eliminat ... insa nu peste mult timp va primi un set de praguri .

                          Iar pe langa aspectul exterior a sosit timpul sa mai schimb/repar una alta pe la masina,odata cu implinirea a 165600km, asadar dupa cum urmeaza:

                          1- Caseta de directie a fost reparata
                          2- Capetele de bara
                          3- Bieletele de directie
                          4- Bieletele antiruliu
                          5- Basculele inferioare ...
                          6- Tamponul central al motorului
                          7- Cablurile de frana de mana
                          8- Revizia necesara dupa aproximativ 10000km [Ulei - SELENIA WR ,Filtrul de aer si cel de ulei]
                          9- Dupa toate cele, obligatoriu o geometrie
                          So let's see !

                          Comentariu


                          • #28
                            Salut...mman felicitari...arata superb...chiar daca eu nu sunt inebunit dupa culoarea neagra...eu as fi mers pe un BLU MONTECARLO dc nu iti vopsesti toata plansa cu negru...iese bine..am facut eu ...

                            Comentariu


                            • #29
                              Salut!Superba masina...felicitari!Mie imi place tare mult modelul,doar face parte din prima faimoasa serie,o serie care a daruit numeroase sadisfactii casei constructoare,cat si posesorilor care au avut si au si in ziua de azi placerea de a o poseda si conduce.Nu degeaba a castigat in 2001 titlul de masina anului.Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea fara evenimente.Nu ii vopsesti (inegresti) stopurile?si apropo...masina imi pare tare cunoscuta...parca o stiu de undeva???
                              Alfista fino alla morte! Il cuore ha sempre ragione!

                              sigpic

                              Comentariu


                              • #30
                                Se duce vorba pe alte "meleaguri" ca frumoasa masina a lui Pablo este de vanzare?
                                Gresesc cumva?
                                Sau este doar o barfa ?

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X